Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkaşım bu kitapçılar bizim değil mi? Orda her türlü Dua satılmıyor mu? 35 Milyon Galatasaraylıyız. Ordan alıcaz Forvet Transferi İçin Dualar setini, 35 Milyon aynı anda okucaz, ondan sonra ŞAAAAAKKKKKKK

Temizinden çıldırdık.

Ben bizzat kız arkadaşımla kavga ettim.

Mesaj geldi telefonuma. Normalde sessizdedir benim telefon. Whatsapp’dan mesaj gelince herhangi bi ses gelmiyor bana.

Kız biliyor bunu tabi. SMS yolladı ordan tabi bildirim mesajını alıyorum. ‘Aşkım telefonuna baksana’

KAP mesajıdır diye umutla telefona koştuydum oysa ki..

Olanları tahmin ediyorsunuzdur.
Senin kafanda var heralde.

Temizinden çıldırdık.

Ben bizzat kız arkadaşımla kavga ettim.

Mesaj geldi telefonuma. Normalde sessizdedir benim telefon. Whatsapp’dan mesaj gelince herhangi bi ses gelmiyor bana.

Kız biliyor bunu tabi. SMS yolladı ordan tabi bildirim mesajını alıyorum. ‘Aşkım telefonuna baksana’

KAP mesajıdır diye umutla telefona koştuydum oysa ki..

Olanları tahmin ediyorsunuzdur.

kardesim gecmis olsun

ulan 1 gün kaldı sözde 2 transfer yapacaz daha bitanesi piyasada yok. euro da 1 gün sabredemedi bizim beceriksizlere bahane çıktı

Bildiğim kadarıyla transferlerde oyuncunun ıslak imzası gerekiyor. Sağlık kontrolü için de ülkeye gelmesi gerekiyor. Großkreutz'un yetişememe nedeni de buydu.

Şimdi bu açıdan düşününce adamın ülkeye gelip sağlık kontrolünden geçip imza atması için Avrupa'dan gelecekse en geç yarın 15:00-16:00 gibi uçağa binmesi lazım. Dolayısıyla mutlaka yarın bu saatlere kadar bilgi düşecektir ajanslara. 24 saat süremiz var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt