Transfer Nöbeti (Arşiv 11) - Sayfa 478 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 11)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Profesyonel futbolcu Burak Yılmaz'ın Trabzonspor A.Ş. ile yaptığı sözleşmenin özel hükümleri gereğince Trabzonspor A.Ş.'ye Şirketimiz tarafından 5.000.000 EUR bonservis/tazminat ödemesi yapılmış ve futbolcunun Galatasaray A.Ş.'ye transferi halinde, futbolcunun Şirketimizden başka bir Kulübe bir bedel karşılığında transferi durumunda alacağımız ücretin defaten ödenmesi halinde % 25'inin ödemeyi takip eden 5 iş günü içerisinde; taksitler halinde ödenmesi halinde her bir taksidin % 25'inin taksitlere ilişkin ödemeyi takip eden 5 iş günü içerisinde Trabzonspor A.Ş.'ye Şirketimiz tarafından ödeneceğini taahhüt edilmiştir. Transferin sonuçlanmasına müteakip futbolcu ile anlaşmamız kamuoyunun bilgisine sunulacaktır.

anlayamıyorum burak 5 mılyona serbest kalmıyormuydu bız bu adamı satarsak neden%25 ini trabzona veriyoruz sadri mutlu olsun diyemi ?

Demekki madde sadece 5m değilmiş 5m + %25 miş ...

4 mac ceza nereden cikti? Agzinizdan yel alsin. Ortada tukuruk falan yok. Direk kirmizi karttan 1 mac ceza sadece. UStunu veren tahkimi pfdk yi yakarlar.

:troll::troll::troll:

[video=youtube;YcukBvWNkDI]https://www.youtube.com/watch?v=YcukBvWNkDI[/video]

tumblr_lqgl1npFAM1qltqnp.gif

4 maç ceza nerden çıktı demiyorum, kitlediler diyorum ne oalcak? aziz tek yapacağı tüpçü ile bu. zarar vermekk...

size şöyle bir örnek vereyim; fener son 1 yılda 40 mio EUR bonservis verdi, belhandayı da alırlarsa 50 mio EUR yapacak. BJK ise 3 mio civarında.

Biz ise yaklaşık 30 mio EUR harcadık son 1 yılda bonservise.

Şampiyon oldğuğumuz için ve CL'ye katıldığımız için gelirlerimiz bu iki takımdan çok daha fazla.

Sırf BJK'ye CL'den gelen 30 milyon EUR'nun yanısıra ligtv yayın gelirlerinden de 20-25 milyon TL fazla gelirimiz var.

Ayrıca bu sene hem ürün satışlarında hemde kombine satışlarında rakiplerimize fark atmış bulunuyoruz.

Sow: 10 mio

Meireles: 10 mio

Krasiç: 7,5 mio

topal: 4,5 mio

kaldırım taşı: 4,5 mio

kuyt: 1 mio

alırlarsa belhanda 9 mio

peki bunların verdiği katkı ne? Dün akşam Selim soydan ağlıyordu, biz niye alamıyoruz drogba ve sneijderi diye, kıskanıyorum diye.

6 yabancılı dengeli bir kadro size:

Muslera-Eboue-Semih-Chedjou-Hakan Balta:)-Song-Hamit-Selçuk-Sneijder-Burak-Drogba

Yedekler: Eray,Sabri,Dany,Zan,Yekta,Emre,Engin,Umut,Aydın,Amrabat,Riera

2 transferli süper kadro değil mi?

[TABLE="class: tablodis"]

[TR="class: tr32"]

[TD="class: tabloic, align: left"]Senayi - 28.01.2013 20:30[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE="width: 100%"]

bos.gif

eneramo>drogba

Antu'dan alıntıdır.:asd::asd::sad007:

[/TABLE]

Bu Hakan Balta da hakikatten ölmüş ağlayanı yok..

Adam .ötünü kaldıramıyor yav, bu kadar mı küsülür hayata..

Yekta oynasın lan sol bek, bu oynamasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt