Transfer Nöbeti (Arşiv 11) - Sayfa 479 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 11)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

723882363.gif

Bukadar gulmedim lo :troll:

beyler bu ne yahu her sabah yeni bir transfere uyanıyoruz, nerden çıktı yine chedjou hele song falan duyuyorum kim söyledi bunları :D

[h=5]Fasın ilk 11 değeri son maçına baktım.42.150.000 Euro...yedek oturan Belhandayı alamıyoruz..FENERBAHÇEMİN ne durumlara düşürdün Aziz Başkan..Faydadan çok zarar vermeye başladın..Hadi git Artı!!!!!k bizi gerçekleri yüzleştirme...gözlerimizi kırpıştıra kırpıştıra gs i izliyoruz helal olsun cimbom yönetimine..bugün sen Drogba diyon abi büyük topçu vesselam...[/h]fenerbahcelı bır arkdasımdan serzeniş :)

Rieranın gözü mor bir şekilde havaalanındaki görüntüleri gözümün önüne geliyor. Futbolunu her gün geliştirmesi, efendiliği, sessiz sakin işini yapan bir oyuncu olması... Adamsın Riera.

Ünal Başgan@UnalBasganSadri Başkan "Bu transfer döneminde hiç bizden futbolcu almadın, hayırdır beğenmiyor musun artık benim futbolcularımı" deyip trip attı.

:D:D:D

Ünal Başganın niyeti bozuk beyler benden söylemesi.... :D Şu son olaylardan sonra belli olmaz Mourinho bile gelebilir takıma 2-3 sene içinde... Planlarının büyük olduğunu her fırsatta söylüyordu ama şu transferler vizyonunun da ne kadar büyük olduğunu belli ediyor... Zaten Mou ile ilgili bir acaba oluşmaya başladı insanların kafasında.. Bana kalsa Dünyanın en iyisini Fatih Hoca'ma değişmem ama Ünal Başgan birkaç yıla inanılmaz bir teknik direktör getirebilir ..

Rieranın gözü mor bir şekilde havaalanındaki görüntüleri gözümün önüne geliyor. Futbolunu her gün geliştirmesi, efendiliği, sessiz sakin işini yapan bir oyuncu olması... Adamsın Riera.

Sneijder ve drogba büyük isimler ama bizim Riera,Ujfalusi,Elmander gibi verilen her görevi eksiksiz yapan, yedek kalmayı sorun etmeyen, lider ruhlu reis adamlara da teşekkür etmemiz lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt