Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 308 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 11)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

970120_10153068381405164_685985441_n.jpg
:D

sen hamit ş.ligi maçlarını hiç izlememişin sanırım siz futbolu ne sanıyorsunuz topu onune at surat motoru gibi koşucakmı oyuncu, hamit mukemmel bir takım oyuncusu çeyrek final oynadıysak çok buyuk katkısı var

Hocam boşuna uğraşma ben bu forumda tek tek rakamlarla, istatistiklerle, maç maç yazarak gösterdim Hamit'in Melo'dan 10 kat daha fazla katkı verdiğini yine de 1-2 gün susup sonra yine başlıyorlar.

9 UEFA Şampiyonlar Ligi maçımızdan 4 tanesinde maçın adamı seçilen Hamit'i beğenmiyoruz biz. Bu maçlar ManU maçları ve Cluj maçı ve Schalke maçı.

Hamit olmadan oynadığımız her maçta sıkıntı yaşadık geçen sezon. Hamit ağır bir futbolcu, hiçbir zaman hızlı olmadı. Bayern Munich, Real Madrid gibi takımlara da bu hızıyla transfer oldu... Hamit'in çok başka özellikleri var ama futbolu PES oynarken gördüğü kadar anlayan insanlara Hamit'i anlatamazsın, çünkü onlar bir futbolcunun en önemli meziyetini hızlı koşmak zannediyorlar.

Son olarak hatırlatayım dünyanın en hızlı futbolcusu bile toptan daha hızlı değildir.

bu adamı görmüş gözler sürekli sağa çekip orta açan ya da yaka paça çalım atmaya kalkan amrabat'ı görmeye dayanamıyor işte.arkadaş gittiğinde ne ağlamıştım be..maç sırasında o topu sağ bekte sabriden aldıktan sonra bi hareketlenme olurdu ortamda.'yürü be kara oğlan,yardır be aslanım'.at yarışı moduna girerdik vallahi.

[video=youtube;Z04doI5ldrY]https://www.youtube.com/watch?v=Z04doI5ldrY[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt