Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 306 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 11)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bende 2 senedir her maça gidiyorum valla gayet iyi buluyorum elmanderde keza ilk sene inanılmaz mesela burak yılmaz bana göre takım oyunu adına sıfır benim tribundede en çok ona soyleniyorlar

Bence de Burak ın takım oyununa katkısı sıfır. Ama Elmanderin de katkısı olabilmesi için yanında onu tamamlayacak bir partner olması gerek.

Cevap: Transfer Nöbeti

Sneijder bu macta bile gol atamiyorsa gönderelim arkadas. sazan.avi

gun-toot-smiley.gif

Cevap: Transfer Nöbeti

Sarp, rotasyon oyuncusu olarak alindi. Rijkaard onu ilk11 oyuncusu yapti. Biz Baris ve Ayhanla ligi kazandik.

4-3-3 aski, ağir bir savunmayla high line defence oynama inadi, kenarlarda senelik 15+golü garanti edecek bir kenar forvetin olmayisi vs. Kenarlarda oynayan oyuncular cift haneli rakamlara bile ulasamiyordu. Hucum oyuncularinin savunmaya yardimi cok azdi, Arda bile eli belinde geziyordu, defansin hucuma katkisi cok azdi vs. Biz o dönemde 4-3-3 degilde, eldeki malzemeye göre bir sistemle oynasaydik, ligi daha iyi bir yerde bitirirdik.

Emre Can potansiyel ve kalite olarak en iyi genc yerli oyuncu. Emre Cani Bayernin birakmasi imkansiz gibi bir sey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt