Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 467 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katılmıyorum.Bana göre sol kanatta yasin rodri idare eder ama carole linnes ikilisi asla bizim seviyemizde değil.Oncelik sol bek olmali ardindan stoper

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Olabilir Gökhan, sol kanat olarak Yasin leşi değilde belki Gary bir şeyler verebilir gerçi ondan da pek umutlu değilim

Esas vurgulamak istediğim ki sende zaten belirtmişsin; stoper sıkıntımız o bölge için hiç isim konuşulmuyor garip bir şekilde

İçimize fenerliler sızmış artık kesinlikle inanıyorum. Mal varlıklarımız satılıyor saçma sapan menajerler transferlerden paraları götürüyor. Bonservis bedelleri uçtu gitti. Geçen seneki en iyi oynayan adamlar gönderildi. Fatih terim istenilmiyor. Geçen sene hiçbir katkı sağlamayan ve bu sene uefadan elenmemize sebebiyet veren tudor hala takımın başında. En büyük galatasaray taraftar grubu sesini bile çıkartmıyor...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[FONT=&quot]Bek olarak her iki kanatta da forma giyebilen Tarık Çamdal, eğer talibi çıkmazsa Galatasaray'da alternatif olarak kalacak. (Futbol Arena)

[/FONT]
g7hpe7.gif

Gerçekten artık bu yönetim yüzünden bu takımdan sogudum.İsterse Ronaldo gelsin bu saatten sonra anlamı ykk.
600 bin euro'ya Osmanlida oynayan bi adam 300 bine bile Gs de oynamaya ikna edilir.
Sen kalkmis 2.750 veriyorsun bonuslarla 3 milyon.
Ya artık bi defolun gidin yeter artık.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gerçekten artık bu yönetim yüzünden bu takımdan sogudum.İsterse Ronaldo gelsin bu saatten sonra anlamı ykk.
600 bin euro'ya Osmanlida oynayan bi adam 300 bine bile Gs de oynamaya ikna edilir.
Sen kalkmis 2.750 veriyorsun bonuslarla 3 milyon.
Ya artık bi ...defolun gidin yeter artık.

Sanırsın osmanlıdan kalan borçları biz ödüyoruz..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Olabilir Gökhan, sol kanat olarak Yasin leşi değilde belki Gary bir şeyler verebilir gerçi ondan da pek umutlu değilim

Esas vurgulamak istediğim ki sende zaten belirtmişsin; stoper sıkıntımız o bölge için hiç isim konuşulmuyor garip bir şekilde
Carole cidden cok pis sırıtıyor su an sol beksiz oynuyoruz acilen o bölgeye mariano ayarinda bi oyuncu gerek.Sakat Serdar ve çömez Ahmet'e guvenerek lige baslamayiz umarım.Maicon'un yanina ust seviye bir oyuncu alınması gerekiyor

Carole cidden cok pis sırıtıyor su an sol beksiz oynuyoruz acilen o bölgeye mariano ayarinda bi oyuncu gerek.Sakat Serdar ve çömez Ahmet'e guvenerek lige baslamayiz umarım.Maicon'un yanina ust seviye bir oyuncu alınması gerekiyor

Şu andaki solbeklerin hepsinden Hakan Balta daha iyi oynar. Linnes solbek değil, Carole hiçbir şey değil ne olduğunu çözemedim.

Sondan söyliceğimi baştan söyleyeyim Sonuna kadar Fatih Terim hiçbir hocaya değişmem.Ancak Fatih Terimi yok farz edelim.Tudor bu takımla ocaktan beri beraber ne oynatmak istediğine dair bir gözlemin varmı benim yok sana soruyorum.Koskoca Galatasaray kulübü 2 tane hazırlık maçı yapıyor tudor istedi diye basına ve taraftara kapalı hadi basını geçtim taraftarla arandaki ilişkiyi öldürüyorsun gelir gelmez brumayı kadro dışı bırakıyorsun.4-5 ay oldu hala niye bruma kadro dışı kalmıştı maçtan önce adam gibi çıkıp konuşmadı.Sneijder sistemime uymuyor diyorsun.Yerine getirdiğin belhanda da koşu kalitesi ve mücadele gücü bakımından sneijderden iyi değil.Teknik olarak yarısı anca olur sneijderin.Yedek kulübesinde plastik sandalye olan köy takımına eleniyorsun.Adamların ilk avrupa maçları ve bizi 2-0 yendiler kara leke.Yarın hertha berlinle oynıcaz.Skor tahminin varmı?benim tahminim 3 yada 4 tane yeriz.

1. Gecen sezonki kadroya birak FT imi Mourinhoyu getirsen basarili olma imkani yoktu... JOR zamaninda da bas bas bagirdik bunu buradan. Tutturdunuz yok JOR koyune donsun IMPARATUDOR da IMPARATUDOR. Boyle yapacaktiniz JOR un ne sucu vardi? Adam o les kadrodan max verim aliyordu... Yediniz!
2. Ne oynamak istedigmizi anladinmi diyorsun... Akhisar macini ac izle... 90 dk yi izlemesen bile ilk 45 dakikayi bi izle sonra gel tartisalim... Eminimki sende izlemedin ve suan ezbere konusuyorsun. Ne oynamak istedigimizi Akhisar macinin konusunda yazdim, yavas yavas sablon oturmaya baslamis. Bu bariz belli oldu o macta (berabere kalsak bile, oyun planimizdan bahsediyorum).
3. Kara leke Ostersund maci 100% haklisin ama Geretste elenmisti sezon basi UEFA dan sonra ne oldu, hatirliyorsundur herhalde ? Hatirlamiyorsan ben anlatayim... F5 in 2 puan onunde 83 puan ile sampiyon olduk o sezon +48 averajla... 3. Kargalarada 29 puan fark atmistik

Simdi Gerets Uefada ilk Turda elendik... Senin mantigina gore Gerets futboldan anlamiyordu o zaman... 83 puani nasil toplayip sampiyon oldu diye sorarim o zaman? Hangi arada derede ogrendi Gerets futboluda 83 puan topladi o sezon?

4. Sneijder konusunda sana katiliyorum ama artik baska caremiz yok, adam gitti... Bizede Belhandayi desteklemek duser!

5. Skor tahminim yok suan. Herthanin ne durumda oldugundan bi bilgim yok ama gol atacagimizdan eminim

Fatih Terim konusunda... Haklisin adam bizim efsanemiz ve Turkiyenin en basarili TDsi kendileri... Hic bi lafim yok ama biktim ben artik su kisir donguden... Allah vermesin FT olunca o zaman direk BAL liginde oynayalim. Ondan baska kimse Galatasarayda basarili olamaz nasil olsa ;)

Biraz sabir, guzel gunler yakin!

Not: Akhisar macinin ilk yarisini ac izle... Demek istediklerimi daha iyi anlayacaksin :hat:

Son düzenleme:

Aynen Ahmet ve Serdar'a güvenip de lige başlamak gibi bir hata yapmazlar umarım.

Ama işin ilginci hiç isim dolanmıyor stoper için

Bence Tudor stoper tandemini yeterli görüyor olabilir

Tudor'un istediği Strinic için görüşmelere başlandı. Galatasaray, oyuncu için 3M € önerdi. Napoli 5M € istiyor. (NTV Spor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt