Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 469 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hqdefaultkopya.png

Neden babanın forumu mu burası bir sen mi konusacan

Herkesin kendine göre görüşü vardır tabi.Ancak tudor olmıcak bence sezona tudorla girilirse 3 maç sonra kovulur.

Bu arada rdas sunu unutmusum... Hertha macinda Lescuk - Tolga degilde Fernando - Ndiaye orta ikilisiyle cikarsak farki gorururz bence... Hatta galip bile gelebiliriz (Herthanin ne durumda oldugundan haberimin olmadigini belirtmistim daha once). Bu takima bide Fegh ve Sol kanat gelince tamamdir (Sol bekte TSL de bence Linnes idare eder).

su anda sorsalar stoper mi sol bek mi vallahi stoper derim serdar zaten müzmin sakat geri kalıyor bi tek ahmet ahmetlede bu yola cıkılır mı cok merak ediyorum

Kadroda bu formayı giymeye layık bir tane yerli olmaz mı ya.

Şöyle bir göz gezdiriyoruz;

Eray İşcan: En büyük başarısı mecburiyetten oynadığı R.Madrid deplasmanında Bale'den yediği frikik golü. Ha bir de antreman sahasına spor arabasyla girip sevgilisyle poz vermişti hırbo. Başka da bir anısı canlanmıyor gözümde. Dünyanın en şanslı yerli topçusu bence bu adam.

Serdar Aziz: Bizim mahallede bir eleman vardı, futbolla arası iyiydi ama götübe çarpınca dahi "anam.. babam.. öldüm ben, sakatlandım ben.." diyen bir tipti. İyi oynamasına rağmen evhamlı oluşu yüzünden halısaha maçlarına çağırmıyorduk. Serdar Aziz ise hem Galatasaray kadrosunda hem de milyonları götürüyor. Elimizde patladı ne yazıkki.

Ahmet Çalık: Ya ben buna ne diyim, bir insan bu kadar düz olabilir mi, düz adam sami gibi bir şey. Karakter de silik, futbolculuk da silik. Tek silik olmayan yanı da yaptığı hatalar. Onlar baya göze batıyor. Olmaz bundan.

Tarık Çamdal: Dünyanın en şanslı ikinci insanı. Arada Eskişehir'e falan yollandı, 2. lig de oynadı falan garibim kendini incitti, yoruldu diye birinciliği Eray'a kaptırdı. Bu çocuğu izleyince Cihan Haspolatlı hatıralarımda yerli Reiziger gibi canlanıyor. Halbuki ömrümüzden 10 yıl çalmışlığı var Cihan'ın.

Tolga Ciğerci: dünyanın en şanslı üçüncü insanı. Gördüğüm en yetersiz orta sahalardan. Bak bu sefer doğru hatırlıyorum Mustafa Sarp bundan iyiydi. Adam en azından skora katkı veriyordu. Tolga'da o da yok.

Emrah Başsan: İkinci lig topçusu. o yüzden diyeceğim; efendi çocuksun, git kendine daha fazla sövdürmeden.

Yasin Öztekin: Almancı iticiliği barındırıyor, zaman zaman saç baş yolduruyor, kendini yer yer dünya yıldızı sanıyor ama iş yapan bir adam, yedek olarak katkı verecektir. Fakat zam yok. Unut zamı saçına zıçtığım.

Sinan Gümüş: Senin tillahını si.. tövbe tövbe. Beni en çok sinirlendiren de bu herif. Bunun yaptığı tripleri zamanında Hasan Şaş bile yapmadı be arkadaşım. Yeni Volkan Şen işte bu herif. Gelişeceğine dair umudum yok. Satılacağını düşünüyorum, satılsa da kurtulsak diyorum.

Selçuk İnan: Allah rahmet eylesin.

Koca Galatasaray'ın yerlileri bunlar işte. Acil el atılmalı bu duruma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt