Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence gayet dip. ayrica bonuslarla birlikte 4,75 oldu bonservisi. sevilla 3.5 milyona alip bize daha yüksek fiyata satti. sorgulanmasi gereken bu maalesef.

Dip falan değil. Bu sene kim iyi takımda ki.

Taktik çöktü. Hucümda top tutamıyoruz. Eren , Sinan hiç biri top saklayan ve set hucumu yapabileceğin bekler değil.

Garry ve Onye ile kontra yapalım desek bitiriciliği de düşük adamların. O da olmuyor.

Sete yerleşemeyen takım mı olur?

Gomis koyuyordu kalçasını 10 saniye saklıyordu topu en kötü arkada Ndiaye , Mariano , Nagatomo bitmiş orda rakibi sıkıştırıyorsun.

Eren’e gelen top pinpon gibi rakipte.

Ben hayatımda bu kadar aciz durum az gördüm Galatasaray’da. Mevcut forvetler. Muğdat dahil komikler. Tarihsel dip herhalde. Ulan Lukunku bile Pele kalır bunların yanında.

akbaba çöpünü kadroya yazıp durmanın mantıki açıklaması nedir moit
Emre gittiğinden beri hücum edemiyoruz. Emre gerçekten hücum yönü skor katkısı çok üst düzeyde birisi
Alanya gibi bir takımda geçen sene 14 gol 11 asist, ondan önceki sene 6 gol 6 asist, 15/16 sezonunda da 10 gol 5 asistlik bir performansı var bunu inkar edemezsin herhalde reis ? bu sene bile 90 dakika sahada kaldığı 5 maçta 2 gol 3 asistlik bir katkı verdi. Sene başından beri düzenli oynayan oyuncularımız arasında Emre 'den daha fazla asist yapmış bir oyuncu yok. Emre 'den daha fazla gol + asist katkısı yapabilmiş bir tek Eren var bir de Rodrigues +1 sayı ile önde Emre 'den

Şimdi soruyorum sence bir problem yok mu burada ? adam 5 maç yapmış sene boyu oynayan oyuncular adamın gol+asist rakamına ulaşamamış bu bile bence yeterli bir sebep

Emre çok iyi skor katkısı veriyor diğer oyuncular veremiyor
Emre hücum gücü çok yüksek bir oyuncu kadromuzda Atalay 'dan başka hücum gücü yüksek diyebileceğim başka bir orta saha yok
Takımın tek sol ayaklı oyuncusu
Oyun görüşü, pas becerisi olan bir oyuncu
dikine oynamasını bilen takımda nadir oyunculardan
Hemen her pozisyonda ceza sahası içine koşu yapıp gol araması
Uzaktan şut çekmesini bilen tek oyuncumuz
Saha içi çalışkanlığını beğeniyorum. Bir orta sahanın yapması gerektiği kadar arkadaşlarına yardım ediyor mücadele ediyor
Serdar/Ozan ikilisi dışında güvenip oynatabildiğimiz tek yerli oyuncu
Saha içinde sürekli hareketli belli bir düzeyde hızı var
Duran top kullanabiliyor
En önemlisi bu adam futbolu biliyor diyebildiğim takımdaki sayılı oyunculardan

Hı beğenmediğim özellikleri de var tabi ki fizik gücü olarak STSL seviyesinde bile çok kötü, çoğu pozisyonda ayakta kalmayı tercih etmiyor ayaklarının yere çok daha sağlam basması gerekiyor

Ben de isterim tabi ki Emre Akbaba gitsin Hakim Ziyech&Mesut Özil&James Rodríguez gibi çok iyi 10 numaralarımızın olmasını ama mevcut ekonomik durumda elimizdeki futbolculardan en iyi şekilde faydalanmak istediğim için hali hazırda 4 mil.€ bonservis ödediğimiz ciddi yatırım yaptığımız bir oyuncu olduğu için senin deyişinle "akbaba çöpünü kadroya yazıp duruyorum" peki sen söyler misin

Adam sadece 5 maç yaptı Galatasaray formasıyla sen nasıl "çöp" ilan ettin adamı ? sence bu adamın kredisi 5 maç mıydı ? 5 maçta mı karar verdin adamın çöp olduğuna

Zerre katılmasam da haydi diyelim ki 5 maçta çok aşırı kötüydü çöp ilan ettik e o zaman 5 maç kötü oynayan herkesi çöp ilan edelim
Muslera senelerdir kötü "çöp" senin tabirine göre
Fernando 5 değil 15 maçtır kötü "çöp" hemen kadrodan sileyim
Ozan sürekli hata yapıyor kesin "çöp"tür onu da sileyim
Feghouli son 3 maçtır iyi geri kalan maçların hemen hepsinde kötü oynadı "çöp" kadroya yazma

Nasıl olsa mükemmel ötesi vizyonlu transfer canavarı sattığı her oyuncunun yerini doldurabilecek kalitede vizyonlu yöneticilerimiz ve refah içinde yüzdüğümüz ortalığa para saçacak durumda iyi bir ekonomimiz var değil mi?

Herkesi çöp diye silip atalım anasını satayım sonra 10 numarada çıkıp sen oynarsın nasıl olsa ...

en cok GS,fiorentina ve sampdoria ilgilenmiş.devre arasında satın alma opsiyonlu kiralık bırakacakmıs sevilla murieli
İtalya iddiaları benim canımı sıktı Muriel 'in kariyerinin geçtiği ve başarılı olduğu yer İtalya ligi ister istemez yeniden oraya dönmek isteyecektir

Ama şöyle azıcık iş bilen yöneticilerimiz olsa fiorentia/sampdoria 'ya filan oyuncu kaptırmazdık kesinlikle. Hele ki Sevilla şimdi bonservis istemiyor satın alma opsiyonu ile kiralamaya razıyla kesinlikle sonuna kadar zorlamamız Muriel 'i buraya gelmeye ikna etmeye çalışmamız gerekiyor

Sene sonunda Ozan&Rodrigues&Belhanda&Feghouli&Fernando filan birisi satılır bütçe açabilirsek opsiyonu kullanır Muriel ile devam ederdik yok bonservis verecek durumumuz olmaz veya kiralık dönemindeki performansını beğenmezsek satın almaz sene sonunda başka bir isme yönelirdik

Bence gerçekleşirse her yönüyle karlı olacağımız bir transfer olur ...

Emre gittiğinden beri hücum edemiyoruz. Emre gerçekten hücum yönü skor katkısı çok üst düzeyde birisi
Alanya gibi bir takımda geçen sene 14 gol 11 asist, ondan önceki sene 6 gol 6 asist, 15/16 sezonunda da 10 gol 5 asistlik bir performansı var bunu inkar edemezsin herhalde reis ? bu sene bile 90 dakika sahada kaldığı 5 maçta 2 gol 3 asistlik bir katkı verdi. Sene başından beri düzenli oynayan oyuncularımız arasında Emre 'den daha fazla asist yapmış bir oyuncu yok. Emre 'den daha fazla gol + asist katkısı yapabilmiş bir tek Eren var bir de Rodrigues +1 sayı ile önde Emre 'den

Şimdi soruyorum sence bir problem yok mu burada ? adam 5 maç yapmış sene boyu oynayan oyuncular adamın gol+asist rakamına ulaşamamış bu bile bence yeterli bir sebep

Emre çok iyi skor katkısı veriyor diğer oyuncular veremiyor
Emre hücum gücü çok yüksek bir oyuncu kadromuzda Atalay 'dan başka hücum gücü yüksek diyebileceğim başka bir orta saha yok
Takımın tek sol ayaklı oyuncusu
Oyun görüşü, pas becerisi olan bir oyuncu
dikine oynamasını bilen takımda nadir oyunculardan
Hemen her pozisyonda ceza sahası içine koşu yapıp gol araması
Uzaktan şut çekmesini bilen tek oyuncumuz
Saha içi çalışkanlığını beğeniyorum. Bir orta sahanın yapması gerektiği kadar arkadaşlarına yardım ediyor mücadele ediyor
Serdar/Ozan ikilisi dışında güvenip oynatabildiğimiz tek yerli oyuncu
Saha içinde sürekli hareketli belli bir düzeyde hızı var
Duran top kullanabiliyor
En önemlisi bu adam futbolu biliyor diyebildiğim takımdaki sayılı oyunculardan

Hı beğenmediğim özellikleri de var tabi ki fizik gücü olarak STSL seviyesinde bile çok kötü, çoğu pozisyonda ayakta kalmayı tercih etmiyor ayaklarının yere çok daha sağlam basması gerekiyor

Ben de isterim tabi ki Emre Akbaba gitsin Hakim Ziyech&Mesut Özil&James Rodríguez gibi çok iyi 10 numaralarımızın olmasını ama mevcut ekonomik durumda elimizdeki futbolculardan en iyi şekilde faydalanmak istediğim için hali hazırda 4 mil.€ bonservis ödediğimiz ciddi yatırım yaptığımız bir oyuncu olduğu için senin deyişinle "akbaba çöpünü kadroya yazıp duruyorum" peki sen söyler misin

Adam sadece 5 maç yaptı Galatasaray formasıyla sen nasıl "çöp" ilan ettin adamı ? sence bu adamın kredisi 5 maç mıydı ? 5 maçta mı karar verdin adamın çöp olduğuna

Zerre katılmasam da haydi diyelim ki 5 maçta çok aşırı kötüydü çöp ilan ettik e o zaman 5 maç kötü oynayan herkesi çöp ilan edelim
Muslera senelerdir kötü "çöp" senin tabirine göre
Fernando 5 değil 15 maçtır kötü "çöp" hemen kadrodan sileyim
Ozan sürekli hata yapıyor kesin "çöp"tür onu da sileyim
Feghouli son 3 maçtır iyi geri kalan maçların hemen hepsinde kötü oynadı "çöp" kadroya yazma

Nasıl olsa mükemmel ötesi vizyonlu transfer canavarı sattığı her oyuncunun yerini doldurabilecek kalitede vizyonlu yöneticilerimiz ve refah içinde yüzdüğümüz ortalığa para saçacak durumda iyi bir ekonomimiz var değil mi?

Herkesi çöp diye silip atalım anasını satayım sonra 10 numarada çıkıp sen oynarsın nasıl olsa ...
Renktaş forvet alınmadı diye emreye saldırıyorlar. O yüzden takma. Ha çoğuda troll zaten. Sen ne yazsan kafalarının dikine gitmeye devam edecekler.

Renktaş forvet alınmadı diye emreye saldırıyorlar. O yüzden takma. Ha çoğuda troll zaten. Sen ne yazsan kafalarının dikine gitmeye devam edecekler.
Benim anlamadığım bu konuda Emre 'nin suçu ne ? Emre mi söyledi beni alın ama sakın forvet almayın Gomis 'i de satacaksınız yoksa gelmem diye

Sanki De Bruyne var kadromuzda da ben özellikle Emre yi yazıyor Emre 'ye sallıyorlar da Emre&Belhanda sakatlandığından beri bir Keçiören maçını kazanabildik millet hala sallıyor hala sallıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt