Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eksikleri tamamlamak isterken bazı mevkilerin kalitesini azaltacaklar diye bir öngörü var yönetim adına. Sözümüzü tuttuk 2 tane forvet aldık demek için Feghouli, Belhanda, Garry, Mariano, Fernando'dan biri de gidecek sanki. Maicon giderse 1 stoper ihtiyacı da doğacak çünkü. Kiralık ya da bonservisi elinde iyi oyuncu almaya kalksan yıllık ücret konusunda sıkıntı çıkaracak yönetim var.

Maicon'u gönderip Alan, Seleznyov, kiralık yabancı stoper alınsa alınan yabancılardan hepsi Uefa'da oynayabiliyor mu?

Benim anlamadığım bu konuda Emre 'nin suçu ne ? Emre mi söyledi beni alın ama sakın forvet almayın Gomis 'i de satacaksınız yoksa gelmem diye

Sanki De Bruyne var kadromuzda da ben özellikle Emre yi yazıyor Emre 'ye sallıyorlar da Emre&Belhanda sakatlandığından beri bir Keçiören maçını kazanabildik millet hala sallıyor hala sallıyor
Mesela bu adamlar Galatasaray hakkında bir tane bile analiz çıkartamaz. Kendi dedikleri doğrudur her zaman. Emrenin sakatlandığından beri takımın 1. çöküşü, belhanda sakatlandıktan sonra ise 2. çöküşü gerçekleşiyor. Ve yılın başından beri ilerde sabit bir odunla oynanıyor. Takımın kimyasını doğrudan etkileyen bir şahıs. Ama yok mariano suçlu,fernando çöp,onyekuru leş gibi söylemlerde bulunulur. Birde içten Galatasaraylı ya emre böyle adamları sevmiyorlar pek. O Galatasaraylı olduğu için alınıyorsa beni de alın kafasındalar. Ha diğer oyuncular için geçerli değil tabii bu sebep ömer gibi.. Demem o ki biz sabahtan akşama kadar konuşalım ama tek cümleyle sezonun özetini çıkaracak kadar yetenekleri var..

Muslera
Mariano/Linnes..Serdar/Ozan.. Mangala.. Nagatomo
Feghouli/Sinan.. Fernando/Donk.. Ndiaye/Belhanda/Emre.. Garry/Onyekuru
Alan.. Demba Ba/Eren

Ohh ohh 3 transferle maşallah zımba gibi takım oluruz. 3 tane lan çok değil 3 tane adam alın gelin

Eksikleri tamamlamak isterken bazı mevkilerin kalitesini azaltacaklar diye bir öngörü var yönetim adına. Sözümüzü tuttuk 2 tane forvet aldık demek için Feghouli, Belhanda, Garry, Mariano, Fernando'dan biri de gidecek sanki. Maicon giderse 1 stoper ihtiyacı da doğacak çünkü. Kiralık ya da bonservisi elinde iyi oyuncu almaya kalksan yıllık ücret konusunda sıkıntı çıkaracak yönetim var.

Maicon'u gönderip Alan, Seleznyov, kiralık yabancı stoper alınsa alınan yabancılardan hepsi Uefa'da oynayabiliyor mu?

Evet

Mesela bu adamlar Galatasaray hakkında bir tane bile analiz çıkartamaz. Kendi dedikleri doğrudur her zaman. Emrenin sakatlandığından beri takımın 1. çöküşü, belhanda sakatlandıktan sonra ise 2. çöküşü gerçekleşiyor. Ve yılın başından beri ilerde sabit bir odunla oynanıyor. Takımın kimyasını doğrudan etkileyen bir şahıs. Ama yok mariano suçlu,fernando çöp,onyekuru leş gibi söylemlerde bulunulur. Birde içten Galatasaraylı ya emre böyle adamları sevmiyorlar pek. O Galatasaraylı olduğu için alınıyorsa beni de alın kafasındalar. Ha diğer oyuncular için geçerli değil tabii bu sebep ömer gibi.. Demem o ki biz sabahtan akşama kadar konuşalım ama tek cümleyle sezonun özetini çıkaracak kadar yetenekleri var..

Harbi dediğin gibi Emre Gs'lı diye sevilmiyor muazzam tespit Fb'li olsa hatta koyu Fb'li olsa bu kadar tepki yemezdi.

Oh oh süper. Yönetimin yapacağı hamleler Alan'ı ikna etmek ve Maicon'u çok ucuza satmamak. 2.forvet ve stoper transferinde yıllıklarda çok fazla uçulmaz. Harcama dengelenir. Mariano, Fernando, Feg, Garry ve Belhanda'nın performansını geliştirip piyasalarını arttırmak da teknik heyetin işi. Aldığımız fiyatın çok altında oyuncuları satarsak ceza kapıda çünkü. Çok kritik zamanlardayız.

Mesela biz sene başından beri yana yakıla forvet arıyoruz Lille 'de Rafael Leão diye bir çocuk var acaba yöneticilerimizin scout ekibimizin bu oyuncudan haberleri var mı ?

18 yaşında çocuk 1.88 boyu var fizik olarak güçlü bayağı hızlı yetenekli bir forvet . Geçen sene Sporting 'de oldukça iyi bir sezon geçirmiş Sporting 'de ki olaylardan sonra o da sözleşmesini fesh etmişti sene başında Lille bonservissiz aldı çocuğu Portekiz 'in alt yaş milli takımlarında da düzenli forma giyen birisi

Bu Rafael Leão veya bunun gibi onlarca yetenekli çocuk var piyasada acaba bir yöneticimizin veya scout ekibimizin böyle gençlerden haberi var mı ? ben hiç zannetmiyorum Demba Ba & Seleznyov & Vagner Love & Doukara ile uğraşmaktan böyle gençleri takip etmeye vakit bulduklarını ...

Mesela biz sene başından beri yana yakıla forvet arıyoruz Lille 'de Rafael Leão diye bir çocuk var acaba yöneticilerimizin scout ekibimizin bu oyuncudan haberleri var mı ?

18 yaşında çocuk 1.88 boyu var fizik olarak güçlü bayağı hızlı yetenekli bir forvet . Geçen sene Sporting 'de oldukça iyi bir sezon geçirmiş Sporting 'de ki olaylardan sonra o da sözleşmesini fesh etmişti sene başında Lille bonservissiz aldı çocuğu Portekiz 'in alt yaş milli takımlarında da düzenli forma giyen birisi

Bu Rafael Leão veya bunun gibi onlarca yetenekli çocuk var piyasada acaba bir yöneticimizin veya scout ekibimizin böyle gençlerden haberi var mı ? ben hiç zannetmiyorum Demba Ba & Seleznyov & Vagner Love & Doukara ile uğraşmaktan böyle gençleri takip etmeye vakit bulduklarını ...
DsrU4NgX4AA-J_c

Galatasaray'a gelmek için sürekli gol attı. Ve sezon boyu Galatasaray'da oynamanın büyük hayali olduğunu söyledi. Videoda attığı golde sevinmeyerek taraftarın üzüntüsüne saygı duydu. Elmander'e benzer oyun yapısı var. Hırslandığı ve konsantre olduğu her maçta golü vardı neredeyse. Futbolu bırakma çağlarındayken hayalini gerçekleştirmek ve ligimize fazla gelen hırsından faydalanmak mantıklı olabilir. Göztepe'yle Beşiktaş karşısında bilerek oynamayan ve Beşiktaş'la adına marşlar yazılan Demba Ba'ya yarım sezon için 1.3 vermek yerine en büyük hayalinin Galatasaray'da oynamak olduğunu söyleyen ve bunu fazlasıyla gösteren Seleznov'u kadroya katmak daha adil olabilir. Demba Ba'nın 1.3 alıp yarım sezon sahada yürümeyeceğine kimse garanti veremez sonuçta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt