Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Robert skov

Danimarka ligi 17 maç 18 gol sağ kanat forvet olarak oynuyor ters ayaklı

Al şu adamı koy linnesle beraber döktürsünler. Piyasa değeri 1 milyon euro

Bizim takım şut çekmesini bilen gol atabilen oyuncuları transfer etmeye karşı bilmiyor musun reis ?

Yalnız işin şakası bir yana da bu çocuk şut çekmiyor yargı dağıtıyor gerçekten. 20 yaşında topa bu kadar düzgün vurabilen bu kadar net şut çekebilen çok fazla oyuncu görmedim ben sırf bu yeteneği için bile üzerine gidilebilecek bir futbolcu

Dediğin gibi Linnes 'le beraber çok uyumlu olabilirlerdi keşke böyle oyuncuları biz de bulsak biz de izleyebilsek ama nerde illa Seleznyov-Demba Ba peşinde koşar bizimkiler ...

Bizim takım şut çekmesini bilen gol atabilen oyuncuları transfer etmeye karşı bilmiyor musun reis ?

Yalnız işin şakası bir yana da bu çocuk şut çekmiyor yargı dağıtıyor gerçekten. 20 yaşında topa bu kadar düzgün vurabilen bu kadar net şut çekebilen çok fazla oyuncu görmedim ben sırf bu yeteneği için bile üzerine gidilebilecek bir futbolcu

Dediğin gibi Linnes 'le beraber çok uyumlu olabilirlerdi keşke böyle oyuncuları biz de bulsak biz de izleyebilsek ama nerde illa Seleznyov-Demba Ba peşinde koşar bizimkiler ...
Şu transfer sezonun ilk haftası bizim foruma deseler adam seçin alıcaz diye vallahi billahi bizim scout ekibinden daha iyi tarama yaparız. Hadi biz kaçak göçek İnternetten ordan burdan özetleri izliyoruz ama bu adamlar hiç mi yabancı lig izlemiyor anlamıyorum ya. Ulan dünya para imkan teknoloji elinizin altında be utanmaz herifler

Şu transfer sezonun ilk haftası bizim foruma deseler adam seçin alıcaz diye vallahi billahi bizim scout ekibinden daha iyi tarama yaparız. Hadi biz kaçak göçek İnternetten ordan burdan özetleri izliyoruz ama bu adamlar hiç mi yabancı lig izlemiyor anlamıyorum ya. Ulan dünya para imkan teknoloji elinizin altında be utanmaz herifler
Bizimkilerin vizyonu sadece STSL 'den sınırlı reis. A.Albayrak geçtiğimiz aylarda V.Love 'ı alacaktım aldırmadınız bana diye açıklama yaptı adam hem vizyonsuz üzerine bir de pişkin

Zaten senelerdir biz neden scout ekibi barındırıyoruz onu da anlamıyorum ama scout ekibinin bulduğu kaç tane oyuncu var ? kaç tanesi başarılı oldu hadi diyelim scout ekibi buluyor yönetim almıyor / tercih etmiyor o zaman niye scout ekibi var bulduğu adamlar alınmayacaksa ne diye adam buluyorlar

Ben gerçekten Emre Utkucan ve scout ekibinin Türkiye sınırları içerisinde en vasıfız iş elemanlarından birisi olduğuna eminim adamlar senelerdik birlikte çalışıyorlar ama ortaya hiçbir şey koyamadılar ...

Mesela biz sene başından beri yana yakıla forvet arıyoruz Lille 'de Rafael Leão diye bir çocuk var acaba yöneticilerimizin scout ekibimizin bu oyuncudan haberleri var mı ?

18 yaşında çocuk 1.88 boyu var fizik olarak güçlü bayağı hızlı yetenekli bir forvet . Geçen sene Sporting 'de oldukça iyi bir sezon geçirmiş Sporting 'de ki olaylardan sonra o da sözleşmesini fesh etmişti sene başında Lille bonservissiz aldı çocuğu Portekiz 'in alt yaş milli takımlarında da düzenli forma giyen birisi

Bu Rafael Leão veya bunun gibi onlarca yetenekli çocuk var piyasada acaba bir yöneticimizin veya scout ekibimizin böyle gençlerden haberi var mı ? ben hiç zannetmiyorum Demba Ba & Seleznyov & Vagner Love & Doukara ile uğraşmaktan böyle gençleri takip etmeye vakit bulduklarını ...

Enes , yoneticilerin haberleri olmayabilir.. Onların işi futbolcu izlemek degil. Ama scout ekibi + FT basta olmak uzere teknik ekibin haberi olması lazım.

FT nin Galatasarayda 1996 yılından beri çalıştığı donemleri dusunuyorum da, 18 yaşında alıp parlattığı bir isim aklıma gelmiyor.. Senin geliyor mu?

Bruma'yı bu kategoriye sokmuyorum.. O Turkiyede yapılan bir sampiyonada zaten isminden sozettirmişti ve yaklasık 11m€ gibi bir paraya transfer edilmişti..

FT hep isim yapmış oyuncuları tercih eder.. Bu yuzden FT nin adamı Emre Utkucan'a da kızamıyorum .. Adam belki de senin soylediğin oyuncu dahil, onlarca ismi öneriyordur.. Alınmayınca scoutlara giydiriyoruz..

Scout transferi icin en iyi secenek Belcika veya Hollanda'da pilot takim almak. 3 buyukler kolay kolay genc adam riskine giremezler. Takim kotu gitse en basta scout transferi isteyenler istifa istemeye baslar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt