Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Metin Bakırörgü

Tecrübeli Üye
2 kaliteli forvete ihtiyacımız var alan bence faydalı olur ama tek başına hiçbir futbolcu bizi kurtarmaz şuan,ikinci forvet balotelli veya ighalo olursa süper forvet hattımız olur,alan tam santrafor olarak bile görülmüyor ama onla beraber demba ba alınsın deniyor santrafor olarak bile görmediğin adamın yedeğini almamamış oluyosun aslında as forvet almış oluyosun oda yaşlı ve sakat demba ba...

Ertuğ Ursavaş

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Alan Analizi:

Guangz TJ ted macini izledim. Kasim 2018 de oynanmis.

Alan sol acikta basladi maca. Hic etkili olamadi ve 15. dk sag aciga gecti. Sag aciktada etkili olamayinca tekrar sol acik sag acik derken ilk yari bitti. Macin ilk yarisi bu sekilde.

Alan:
-Kesinlikle ve kesinlikle tek forvet oynayacak adam degil. Bi takimin gol yukunu birakilacak bir adam kesinlikle degil.
-Güçsüz bir oyuncu. Güç bakimindan Bizim lige uymayacagini dusunuyorum.
-Teknigi iyi. Sakar bir oyuncu degil.
-Oyun zekasi da fena degil.

Kanat oyuncusumu?
Kesinlikle degil. Çalim yetenegi yok. Topla sifira inip orta acabilecek bir oyuncu degil. Kondisyonu cok kotu durumda . Defansa yardim sifira yakin.
Kanat kullanacaksak inanin Rodri iki gomlek ustun bence :) Yani rodriden gelen bonservis parasi Alan in maasina gidecek gibi bisey.

Forvet mi ?
Kesinlikle degil. Sadece ve sadece yaninda Elmander tipi forvet olacakki verim alabilesin.

Sonuç olarak maliyetine ve ozelliklerine de bakacak olursak Alan mantikli bir transfer gelmiyor. Bu analizime tepki gosterenleriniz de tabiki olacaktir ama benim fikrim bu yonde.
Aylardır burada yere göğe sığdıralamayan bir adam. Sonunda biri çıkıp daha net ifadeler kullanabildi, teşekkür ederim kendi adıma. Ben de videolardan açıkçası çok bir olayını görmedim arkadaşın, hiçbir şey anlaşılmasa bile tek santrafor oynayan bir adam olmadığı görünüyor.

Bu dediklerimden burun kıvırdığım anlaşılmasın, sonuçta ben hala adam gibi tanımıyorum adamı. Takımın forvetsiz olması zaten facia, o yüzden kimseye aman gelmesin diyemiyorum. Ama inşallah fahiş fiyatlar verilip adamın sırtına gereksiz yük yüklenmez ve daha önemlisi yanına muhakkak beraber oynayabileceği fizikli bir forveti de almayı akıl ederler. Yoksa yine yırtık don gibi takım olacağız.

Tugay Yigit

Tecrübeli Üye
Diego Reyes, Fenerbahçe ile olan sözleşmesini fesih etmenin ve MLS’e gitmenin yollarını arıyor. (beIN Sports İspanya)
Umarim Fenerde Sinan Bilgin gibi hesap yapan adamlar vardir. 2,5 sene sözlesmesi var ve 1,5 milyonmu ne aliyor. Bedavaya giderse Fener 3,75 milyon kar yapmis oluyor. O parayin üstune 500 bin koyup bize teklif yapsinlar bari.

Ferhat Öztürk

Tecrübeli Üye
Nöbeti ben açsaydım,şu an transferler tamamlanmıştı ve röpdoşambrımızı giyip elimizde viski ile ajansları izliyor olurduk.

Tuna Köse

Şef Gümüş Kıvrım
Bizim aradığımız adam paul onuachu başka hayallere kapılmaya gerek yok kulübüne verelim 2-3 kendisine de max 1.4 önümüze bakalım. Fırsat transferi çıkarsa alırız.

Furkan Korkmaz

Moderator
Yönetici
Moderatör
Yeni transfer nöbetini açmamı isteyenler like atsın

Mustafa Yavuz

Şef Gümüş Kıvrım
Kariyerini Avusturya ve Çin'de sürdürmüş bir adamdan katkı bekleyeceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt