Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye Ozanı peşkeş çeksinki? 7.5 ugu sozlesmeye yazan dursun.Biri parayi yatirirsa Ozan da isterse basar gider. Terimin yapabilecegi hic bisey yok.

olay ozanın gitmesi değil gitmek istiyor algısı ,rodopun twitleri herşeyi açık etti.. yönetim satmıyorun desin imzayı basar çocuk ama satış çokdan kararlaştırılmış daha komiği ozanın menejeri onun yerine stoper bakıyormuş..... komedi

Ulan hayatta tahmin edilemeyecek bişey gelmiş başımıza Allah Allah hala inanamıyorum nasıl olur da Falcao yüksek ücret ister, olacak iş değil

Ulan Eren 'e 2.5 mil.€ Selçuk 'a 3 mil.€ maaş ödeyen takımız biz adamın menajeri salak değilse tabi ki tutup Selçuk maaşına oynamasını istemez Falcao 'nun. Bizim yönetim yeni mi öğrenmiş Falcao 'nun yüksek maaş isteyeceğini ?

Yemin ediyorum iş bilmezlik konusunda çapsızlık konusunda Dursun Özbek yönetimini bile aratıyorlar Allah aşkına şu cümleyi bize kurdurmayı nasıl becerdi bu yönetim daha geleli 1 sene olmasına rağmen ?

neymiş efendim ozanın menejeri stoper bakıyormus yeni stoper bulunmadan ozan satılmayacakmış... tam alavere dalavere...
Yav bu yönetimin her işi böyle devre arasında Juve kiraladığı adamın sözleşmesini iptal edip takıma döndürürse Asamoah bize gelecekmiş şimdi Alan 'ın yerine takımı forvet alırsa bize gelecekmiş bir de bu çıktı yerine stoper bulacakmış da Ozan 'ı öyle satacakmışız

Ulan hayatları yalan dolan ...

Dün Almanya'da halı saha turnuvasında yaklaşık 120 taraftarımız olay çıkartmış. Galatasaray Legend diye bir takım ile katılmışız turnuvaya.

Olay çıkartan taraftar sınır dışı edilmiş polisler tarafından.

Turnuvayı bizim takım kazanmış sonra.

Saarbrücken: Galatasaray-Fans starten Schlägerei beim Legends-Cup

Leipzig maçina kadar Forvet alinmazsa bende Leipzigde olay çikartip sinir Disi edilebilirim.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bütün forumdaşlardan bay rodopun twitter sayfasına girip ozan olayı için attığı 10 twite baksın,herşey ortada........
Rodopun yazdiklarindan ayni yargiya varmadim. Ozan’i hakli cikaracak bir konu yok ortada. Ozan hakliysa, yani yonetim gondermek istiyo ve cok komik bir sozlesme teklif etmisse, ciksin piyasaya ve gogsunu gere gere, bana layik gordukleri yeni sozlesme budur desin. O gun gelene kadar, 18 yasinda havalara girmis ama sonu kendisi icin kotu olacak cahil bir cocuk goruyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt