Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 367 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orta saha ve forvet seçimi duzgun olursa diğer mevkilerde iyiyiz seneye yine alırız ligi Avrupa'da ise bu seneye göre daha iyi olabiliriz ...
N'diaye ve fernando'nun yerine ve bir de forvet geleceğini düşünürsek geçen sezon sampiyonlar ligine başlayan 11'den tam 7 adamı değiştirmiş olacağız..
Gecen sezon başı stoperde ozan-serdar ikilisi oynuyordu şimdi marcao-luyindama...
Sol açık rodriguez'di şimdi babel..
Sağda sinan oynuyordu şimdi feghouli..
Orta sahada fernando-n'diaye vardı şimdi muhtemelen banega ve transfer ..
Forvette eren vardı şimdi yüzde doksan ondan daha iyi bir isim ..

Orta saha işini halledersek önümüzdeki yıldan çok daha iyi bir 11 ve yedek rotasyonuyla başlayacağımız kesin..

Walace i Hannoverin hocasi tutmayi isterim demis. Iyi teklif gelirse ama oyuncu bence kacmayi dener ordan. Mental sorunu var ama. Laubaliye takiyor, sahada isteksiz ve antrenmanda hevessizlik yüzünden kadrodan atilmisti Hamburg dayken.

Kendisi iki takimdada tatilini uzatmisti ve kampa gec gelmisti. Sanki bir ara hoca artik fazla sorunlu oyuncu istemiyor diye okumustum.

amerika kupası finalini izlerken guerreiro'ya yine ana bacı sövdüm. şerefsiz köpek hamburg maçında hayallerimizi nasıl yıkmıştı ulan ne üzülmüştüm o maçta be. futbol tarihinde açık ara en üzüldügüm maçtı. öyle bir maçtı ki galatasaray'ın o sene ligde şampiyon olmasını engellemiş, bana göre o sene uefa kupasını almamızı dahi engellemişti. hem de kadıköy'de. galatasaray'ın 3-5 senesini çöpe atan bir maç oldu öyle bir yıkımdı bizim için. senin bak aklıma geldi yine sövdüm. senin vuracağın topa atacağın gole sokayım ben. başka da bir bok yapmadın şu avrupa futbolunda.

Yönetimin bence transferde is bölümü yapması gerekiyor . İlla bir transfer bitecek daha sonra digerine geçilecek diye bir şart yok . Yedek kaleci şimdiye çoktan alınmalıydı . Deniz Türüç içinde kararlı olsaydik şimdiye belki bitmişti .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt