Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 369 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu Hatay gibi yerde grip mi oldum yoksa sogul alginligimi oldum olmasina da ilk kez yazin yakalandigimdan nasil tedavi edecegimi de bilmiyorum :)

La bu Diagne'nin yaptıklarını Eder'de yaparmış he biz sağlam kazıklanmışız uyku tutmayınca aklıma Eder geldi
Ederzito :) braganin ederli alanli mossoroylu salinolu ismailyili kadrosu fenaydı ya. Bizim macta gol atmadan yakamizi bırakmamışlardi golu attilar onlar da rahatladi biz de rahatladik

—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Arkadaslar, Muslera bunca sene Turkiyede, ne zaman Turk olarak sayilir? Yani pasaport falan ne zaman aliniyor?
Hali hazırda 2 üke vatandaşlığı varken 3. olamıyor maalesef, ayrıca o işler öyle olmuyor hadi pasaport aldın türk olarak oynatılacaksın bunlar olmuyor.
Nasıl oluyor açıklayayım önce yabancı sınırı düşürülür ama diğerlerinden farklı olmasını istediğin bir takımda haksız olarak oyuncu oynatacaksındır federasyon elindedir ve bir gece ansızın türk milli takımına devşirme oyuncu lazım olur ne hikmetse bu oyuncu da tam ihtiyaç olduğumuz oyuncu tipi de fenerbahçededir(bkz: futbol ve basketbol)

İstesek salarlar bu herifi

Djenepo'yu aldılar + Redmond var ama işte nerede oynatacağız bu herifi

10 no olarak oynatmaya çalışmıştı Southampton.Celta'da da oynamış 10 no denenebilir Belhanda giderse
hacı, wesley pozisyonunda dehşet oynatılır zaten sola yakın oynamaya bayılıyor. Bu sene opsiyonlu kiralıktı cellada kullanmamışlar opsiyonu bizim yapmamız gerekende aynısı opsiyon koydurup kiralamak olmazsa def ederiz ama bu ülkeyi öttürür çok net

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt