Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serdar Kelleci: “Yunus Akgün, Adana Demirspor’a kiralandı.

Heh sonunda be kardeşim.

Bu hamleyi Akhisar Süper Kupa maçından sonra yapmamız lazımdı ama 2 sezon çocuğun durduk yere gelişimini baltaladık.

Çok daha gelişmesi gerekirken çocuk sadece A Takım idmanlarına çıkarak gelişimini geriye götürdük.

Aynı durum Emre Çolak içinde oldu. Mesela 2012'de şampiyon olduk o kadroda düzenli oynadı ama hep idare eder oyun oynuyordu.

Sezon bitti transferler yaptık Amrabat, Hamit vs gelince ona yer kalmamıştı. O çocuğu o gün kiralasak ligden bir takıma her şey farklı olabilirdi.

Gerçi Emre'de biraz beyin eksiliği var ondan bir şey olmazdı büyük ihtimalle ama yeni gençler daha mantıklı daha bilinçli gibiler. İnşallah hepsi çok başarılı olur. Kiralık göndermekten neden çekiniyoruz hiç anlamıyorum. Arda Manisa'ya gitti nasıl geri döndü sonraki süreç nasıl oldu çok güzel bir örnek...

Marca 15
Babel 2
Belhanda 3
Yunus ve eldekilerle 2 milyon
Toplam 22 milyon
Okay 5 milyon
Evander 8 milyon
Sarr 1.5 milyon
Treze 1.5 milyon + 10 milyon opsiyon
1 tane scout orta saha ( Fransa)
Istedikten sonra bu para illaki harcanir.

Yunus bu kafayla Demirsporda da forma şansı bulamaz inşallah beni yanıltır. Demirsporluyum aynı zamanda sağ kanat eksiği vardı bir oyuncu lazım diyorduk umarım Yunus bu fırsatı iyi değerlendirir

Yunusu keske gecen sene yollasaydik kiralik olarak. Bok bokuna bir senesi harcandi.

Benim anlamadigim sey, bu Marcaou gelecek sene ucuza kaybederiz negatif energisi nerden geliyor ya? Adam iyi oynarsa Ocak ayinda bile +15e rahat satariz. Tabi yerini o dönem doldurmak biraz daha pahaliya patlayabilir (ya da ucuza, belki son 6 ay sözlesmesi kalmis adami ucuza kapariz), ama gelecek sene tek yil sözlesmesi kalmis olsa bile, bence rahat 10 üstü satilir.

Ve adamin yeni sözlesme imzalamayacagi garanti mi sanki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt