Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 396 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 14)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Podolski transferiyle biraz olsun becerikszi yönetimin iyi işler yapacağını düşünmeye başladık ama bunlar yine saçma sapan iş yapmaya devam edecekler gibi gözüküyor.

Semih ve Ched lig düzeyinde iyi oyuncular. Misal fenerin defansı bizimkilerden daha iyi değil.

Sol bek yeni gelen çocuk ile Telles idare eder gibi. ben Telles'in burda abartıldığı kadar kötü olduğunu düşünmüyorum.

Sağ bek kesinlikler şart. Maxi olursa süper olur.

Melo'yu bu saatten sonra tutmam, şimdiden yerine kaliteli bir oyuncu alırım mevcut kadrodan birisini monte etme düşünceleri varsa yandık.

Sol kanat Podolski ile çözüldü.

Sağ kanada kesinlikle transfer şart. Valencia olsa süper olur.

Yasin iyi güzel ama bu sene ne yapar yada aynı performansı beklemek ne kadar doğru. o yüzden ona güvenerek oyuncu almamazlık yapılmamalı.

Bruma kesinlikle satılmamalı. yabancı sınırı kalkmışken en azından 1 sene daha şans verilmeli.

Kesinlikle forvet oyuncusu alınmalı Burak ve Umut'a güvenip sezona başlarsak hepimiz Sneijder ve Podolski'nin her şutunun gol olmasına dua ederiz.

Hamza Burak'ı kesmemek için Niasse yi de alırsa yazıklar olsun ona.

2-3 takviye ile aslında iyi bir kadromuz olur ve şampiyonluğun en büyük adayı oluruz.

Abartmıyorum tam 12 saattir, kısa aralıklarla RVP ve FB hakkında konuşuyorlar ASpor'da. Galatasaray'ı da sürekli bir kötüleme kampanyası var bu kanalda. FB tv kadar taraflı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt