Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 398 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 14)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Podolski benim Fifa Ultimate Team'de bile var şahsen çok severim kendisini. Bence bu adam bizim 2.Kewell'ımız olacak hem karakter olarakta çok sempatik adam. Ballack'a tokat olayı varda Ballack arıza bi tipti haketmiştir:ka21: Cidden Nani- Podolski seçeneğini sunsalar Podolski isterdim ben. Nani tarzı karakteri tam oturmamış apaçiler genelde bi kaç maç bocalarsa kötü gidiyor tüm sene. Podolski'nin yetenekleri tabi ki daha kısıtlı ama riski çok az bana göre. Nani bi sezona kötü başlasın gerisi de fena gelecek inş.

2 KUPA TEK ŞAMPİYON! ‏@AslanStatistic
Galatasaray, yedek kaleci için Eskişehirspor'dan Ali Şaşal Vural ile görüşüyor.

CJGgRibWIAA3_mR.jpg

Podolski de bir şey yapamazsa kimse bir şey yapamaz. Podolski üst düzey bir oyuncu. Şu anda bir tık üstü çok az oyuncular vardır. Örneğin Robben, Neymar, Hazard. Ronaldo ve Messi'yi saymıyorum. Onlar başka kategori. :) Bu saydığım oyuncuları da alamayacağımıza göre, Podolski'ye sahip olabildiğimiz için yatıp kalkıp Allah'a şükretmemiz lazım.

Florin Bratu'ları izlemiş biri olarak Podolski bombastik derim! Uyum sorunu olmaz + Alman disiplini + sol ayak + sempatiklik !

Ya şu burakı forvet koyup bir de üstüne tek forvet olarak düşünüp kadro kuran üstüne de ne güzel kadro değil mi tarzında yorum yazan arkadaşlar yahu hala bu adamın kadroda olduğu her sistemde leş gibi futbol oynadığımızı ne zaman göreceksiniz acaba?..

Ya arkadaş bu adam daha 1 ay önce lig bittiğinde son 7 hafta tek bir gol atamayıp her maç berbet performans göstererk oynamadı mı?.Herkes yerin dibine sokmadı mı?.Yahu ne değişti bu arada?Hiçbir büyük maçı,büyük dönemi kaldıramayan bu adama nasıl böyle güveniyorsunuz?..

Yabancı sınırı kalkma noktasına geldi bir de muhtaç da değiliz neden bu adamı kadroya koyma mecburiyeti var herkeste?..

yine unutulacak ama bizim orta saha ikilisini acilen değiştirmemiz lazım Selçuk Melo ile olacak iş değil Song-Guarin ikilisi mükemmel olur

Bursaspor Necid'i aldı ve De Sutter de geliyor.
Beşiktaş Ba sonrası gene İngiltere'den dolduracak gibi.
Fenerbahçe Sow,Fernandao var ve V.Persie konuşuluyor.
Tüm bunların üstüne Burak,Umut,Niasse gibi bir ileri uç rotasyonu bile bile lades olur.
Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılan takım biz miyiz yoksa saydığım diğer takımlar mı gerçekten belli değil.

Transferlerden bırını getirirken viski ikram eden yönetıcımız kımdı :D hangi transferdi o? Bunlar cay iciriyor anca adama :(

Kuş muhabbetlerinden sıkıldım artık her yeni gelene kuş demeyin inceleyip öyle onaylıyoruz.Kuş olduğundan şüphelendiğiniz adamları pm ile bize bildirin gerçekten Galatasaraylı olan adamlara bile hakaret ediyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt