Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 400 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 14)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bülent Timurlenk: Bugün Galatasaray, Oumar Niasse transferini açıklayabilmek için Podolski'yi önceden açıkladı.

Hazirmisiniz

Arkadaslar iki yabancı kaleci olması halinde tff ye ekstra para ödüyoruz diye biliyorum.

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adamlar Rvp ile uğraşıyor biz Niasse ile saçmalığa bak sanki onlar şampiyon oldularda CL'ye gidiyorlar anasını satıyım böyle kulüp mü yönetilir

Poldi bi cay markasinin renklaminda oynar iyi para kaldirir garantiledi
Para demek mutluluk demek buda performansina yansır umarım

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Niassenin kapali savunmalara karsi ne yapmasini bekliyorlar, anlamak zor. Madem alternatif bir forvet alacaksin, farkli özelliklerde birisini al. Niassenin Umutu bile kesmesi cok zor.

Hamza'ya göre kadromuz iyiymiş, eksik yerlere monte yapılacakmış

ulan takım kan ağlıyor gelde sövme şimdi
sağbek-2 ortasaha-stoper-kanat(adam geçebilen)-forvet hadi orta sahayı 1 tane al bu takıma en az 5 ilk 11 oyuncusu daha lazım bu temposuz orta sahayı CL de geçen yıldan beter ederler ligde bile o kadar pozisyon verdik bunun temel sebebi orta alan ikilisi çok kötü belki üstüme geleceksiniz ama Melo-Selçuk-Hamit bunlar bitmiş adamlar bunlara güvenilip yola çıkılmaz hiçbirşeyi tam yapamıyorlar ne defansifler ne ofansif yani kısacası ben bu takımın orta sahasında bunları izlemek istemiyorum özellikle Selçuk'u

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt