Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 343 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunun sebebi oyuncu özelin de mi yoksa takım olarak doğru çalışma mı yapılmıyor. Geçen sene sezona şu Yasin denen yetersiz kondisyoner ile başlamıştık. Sakatlık, daha ilk maçlardan 60.dk yı çıkaramama filan baya kötü sonuçlar aldık. Devre arası Bartalli'nin gelmesi ile baya toparlandı takım nerdeyse sakatlık yaşamadık.

Bence oyuncuyla alakalı, şimdi tahmini söylüyorum da Terim'in Babel'i aldırma sebebi de aynı. Çünkü takım çok önde oynuyor ve kanat adamlarını biz mümkün mertebe geri koşturmamaya çalışıyoruz zaten ama Linnes- Nagatomo gibi adamları 3 kişilik koşturuyoruz. Zaten başkası oynayınca misal Ömer gibi ya da çok beğensem de Mariano o tempoyu kaldıramıyorlar çünkü insanlık dışı bir dayanıklılık gerekiyor gerçekten ama misal avrupa maçları böyle geçmez ya da skoru tutmamız gereken maçlar olacak. Biz hep önde oynuyoruz da set oyununu hiç oynayamıyoruz, hocanın futbolundaki kaosun nedeni bu diye düşünüyorum bazen.

Diagne 10€
Belhanda 8€
Fernando 4.5€
Yunus 4€
Mariano 2€

Uçmaya gerek yok benim beklentim bu yönde giden olmadan gelen oldukça yönetimin eli zayıflıyor, derhal satmak lazım.

Banega 5.5€
Seri3.5€ kira
Sturridge veya Welbeck free
Emre free
Çağlar 0.5€ kira
Cenk 1.5€ kira
Onyekuru 1.5€ kira
Okan 0.5€
Yunus 4.5€

Muslera
Linnes Luyindama Marcao Nagatomo
Seri Banega
Emre Feghouli Onyekuru
Sturridge

Okan
Şener Gökay Çağlar Emre
Selçuk Donk
Jimmy Yunus Babel
Cenk​

Comolli en güzel en bildiği işi yapıyor yine menajerlerle futbolcu getirme. Adam bu yüzden yıllarca piyasada yoktu. Bu comolli'den bir bok olmaz fenerden hiç bir bok olmaz. Kadro yapılanmamıza üzülenler asıl fener gibi olmadığımıza sevinsinler. Adam Kruse hariç nokta atışı bir adam getirmedi. Hepsi muallak.

Yarım sezonluk oyunculara asla üzülmem örnek Talisca gider üzülürüm, Garry Terim öncesi bir hiçti, nasıl Lens fb için öyleyse buda aynısı, Terim'in kanat odaklı oyunlarında kanatlardan daima verim alır Emre Ç. bile en iyi sezonunu yaşadı Terim'in sisteminde, Valbuena gibi daha kreatif bir oyuncuyu kullanamayanlar, Moses'in bir gömlek altıyla hiç olmaz, Emre Mor gelsin Garry'den daha iyi demiyorum bak, 3 kat daha fazla katkı verir, kariyeri boyunca Terim'le olan dönem dışında hüsran yaratan bir adam Garry hayırsız olsun demeye bile gerek yok olacak, önemli olan ne kadar sapladığı ?

bu sarıkuşlar hakikaten kuş beyinli.. gary i aldıkları için bizim büyük bir acı yaşadığımızı sanıyorlar.. sosyal medyada çoşmuşlar beyinsizler:)

Diagne 10€
Belhanda 8€
Fernando 4.5€
Yunus 4€
Mariano 2€

Uçmaya gerek yok benim beklentim bu yönde giden olmadan gelen oldukça yönetimin eli zayıflıyor, derhal satmak lazım.

Banega 5.5€
Seri3.5€ kira
Sturridge veya Welbeck free
Emre free
Çağlar 0.5€ kira
Cenk 1.5€ kira
Onyekuru 1.5€ kira
Okan 0.5€
Yunus 4.5€

Muslera
Linnes Luyindama Marcao Nagatomo
Seri Banega
Emre Feghouli Onyekuru
Sturridge

Okan
Şener Gökay Çağlar Emre
Selçuk Donk
Jimmy Yunus Babel
Cenk​
Hocam 7 milyon kiralama ücreti verirsek seneye yerlerini nasıl dolduracağız?Başarı belki gelir ama seneye harcama yapamayız.Bonservisten kazandığımızı bonservise harcamalıyız kiraya değil bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt