Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 344 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belhanda'nın satılması bence Diagne'nin satılmasından daha öncelikli olmalı.

Belhanda'yı satarsak Fernando'nun bonservisi ile birlikte 6 no ve 8 no (banega) transferi rahatlıkla yapılabilir.

Diagne satılırsa gelecek para forvet (Aboubakar) transferine harcanır.

Mariano da giderse Guga alınabilir.

Forvetsiz şampiyon olunabilir ama ORTA SAHAsız olunamaz. Öyle geçen seneki gibi idare ederiz havasına girerse yönetim bu taraftar affetmez bu sefer

Hocam 7 milyon kiralama ücreti verirsek seneye yerlerini nasıl dolduracağız?Başarı belki gelir ama seneye harcama yapamayız.Bonservisten kazandığımızı bonservise harcamalıyız kiraya değil bence
FFP bitene kadar böyle idare etmek zorundayız, yoksa o isimlerin bonservislerini alma ihtimalimiz yok, o mantıkta Arda - Emre Ç. vs. gibi isimler gelir.

Bir kere ağzımız yandı, umarım Fernando’nun yerini dolduracak hamle düşünülüp tartılmıştır. Hocam olmasa pek inancı kalmayacak kimsenin yönetime sanırım..

——————————————
“Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır. Galatasaray'ı işte bunun için tercih eder ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım..”

Albayrak iyi bir idareci ama sadece Florya içinde.Beceremiyor adam işte transfer işini denenmişi ne diye tekrar deniyoruz.Duygularına hakim olamıyor adam.Profesyonel değil.Ben hiç Comollinin, Umut Güner’in yada ne bileyim Süleyman Hurmanın ağzından yok serum yedim yok beyin kanaması geçireceğim gibi cümleler duymadım

** Gece gece terapi niteliğinde. 1 dakikada mutlu oluyorsunuz..

——————————————
“Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır. Galatasaray'ı işte bunun için tercih eder ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım..”

Albayrak iyi bir idareci ama sadece Florya içinde.Beceremiyor adam işte transfer işini denenmişi ne diye tekrar deniyoruz.Duygularına hakim olamıyor adam.Profesyonel değil.Ben hiç Comollinin, Umut Güner’in yada ne bileyim Süleyman Hurmanın ağzından yok serum yedim yok beyin kanaması geçireceğim gibi cümleler duymadım

Albayrak berbat bir yönetici, ne iyi idarecisi yav?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt