Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 397 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son 10 yılda 2.5m€ üzeri Anadolu kulüplerinden yaptığımız transferler ve satışlarından gelirler:
Yekta - 3.5 - 0
Sercan - 3 - 0
Yiğit - 2.5 - 0
Burak - 5 - 8
Amrabat - 8.5 - 4.5
Dany - 3.5 - 0
Salih - 2.5 - 0
Tarık - 4.5 - 0
Olcan - 4 - 0
Yasin - 2.5 - 0
Donk - 2.5 - Hoca olmasa parlıyordu
Serdar - 4.5 - 0
Eren - 4 - 0
Ahmet - 2.5 - 0
Badou - 7.5 - 16
Emre - 4 - büyük ihtimal patladı
Cagne - 13 - satacak adam arıyoruz

Emre mor transferine Galatasaray başkaninin kap aciklamasinda görürüz demesinden tam 3 gün gecti. Koca kulubun baskani diyor bunu ve ortada kap fln yok. Daha bunu beceremeyen yönetime transferde nasil guvenicez ? Bu yonetim degil mi 1 sene forvet bulamayan ? Biz ayni yonetimden 2 orta saha 1 forvet vs bekliyoruz. Hayal dunyasindan cikalim artik :)

Belhanda satılır, Emre Mor gelirse de Feg'i 10 numara pozisyonuna çekip kanatları Babel-Mor yapma şansımız da var.

Ben feghoulinin yeriyle oynamamız gerektiğini düşünüyorum.
Eğer ortada oynayacaksa gerisindeki iki oyuncu da hem dirençli , yırtıcı bide yaratıcı olması lazım o da çok zor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Emre mor transferine Galatasaray başkaninin kap aciklamasinda görürüz demesinden tam 3 gün gecti. Koca kulubun baskani diyor bunu ve ortada kap fln yok. Daha bunu beceremeyen yönetime transferde nasil guvenicez ? Bu yonetim degil mi 1 sene forvet bulamayan ? Biz ayni yonetimden 2 orta saha 1 forvet vs bekliyoruz. Hayal dunyasindan cikalim artik :)

Profesyonel dünyanın umulmadık bariyerleri > Yönetim.

diyebilir miyiz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt