Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 398 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben feghoulinin yeriyle oynamamız gerektiğini düşünüyorum.
Eğer ortada oynayacaksa gerisindeki iki oyuncu da hem dirençli , yırtıcı bide yaratıcı olması lazım o da çok zor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Belhanda giderse bu seçenek ihtimal dahilinde bence hocam. Geçtiğimiz sezon zaman zaman 10 numada pozisyonun da izlemiştik Feg'i. Gerçi Diagne'yi bile bunca zamandır elden çıkaramamışken hocanın tuttuğu Belhanda'yı satabilmemiz zor bir olası ama bakalım.

Fatih terime transfer yaptırtmaya kalkarsan süper lig karmasını yapar reali yenmeye çalışır dedik zamanın da artık mensah mı gelir türüç mü gelir yoksa nazım sanghare mi bekleyip görelim

Yahu o da olur yalancıdır ve ayrıyetten zerre haz etmem. Benim kızdığım; sağda solda konuşuyormuş benim aldıklarımla şamp oldular onları satıp para kazandılar zart zurt. Mevcut yönetimi seviyor destekliyorum. Şunların ağzına sakız olmayalım diyorum.
Şu transfer işini işini iyi yapan uzman birine verelim. Zaten ismimizin açamayacağı kapı yok. Biraz beceri kabiliyet uzmanlıkla yapılacak iş bunlar.
Olyanusu geçip derede boğulcaklar ona kızıyorum.
Orda haklısın. Profesyonellere emanet edilmeli transfer işleri. Ama gel gör ki Fatih hocam çalışmıyor sportif direktörle. Bu kötu veya yapılamayan transferlerde hocaya yazar malesef

Orda haklısın. Profesyonellere emanet edilmeli transfer işleri. Ama gel gör ki Fatih hocam çalışmıyor sportif direktörle. Bu kötu veya yapılamayan transferlerde hocaya yazar malesef
Sadece transfer işine bakan ve başka birşeye karışmayan, H.Üstünel tarzı tuttuğunu koparan vizyoner bir yönetici de olmazmıki acaba. Artık tüm dünyada böyle değilmi bu işler ben mi yanlış biliyorum.
Aslında hocamız da rahatlar böyle biri yardımcı olsa ona.

Dünyada 2 boş topçu var..
1; Morata
2; Ndiaye..
Koşma dışında bir meziyeti olmayan Ndiaye'nin, Fener'e gitmesini anlayabiliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt