Transfer Nöbeti (ARŞİV 15) - Sayfa 366 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nevzat Dindar ‏@nevzatdindar
11. SneiJder: "Çin'e gitmem için senelik 15 milyon euro vermeleri gerekir.." 3 senelik 45 milyon euroluk teklif gelirse değerlendirecek..

12. Podolski için 6 milyon euroluk teklif alan yönetim Çin piyasasında son dönemdeki rakamları görünce 10 milyona euro isteme kararı aldı..

13. Özetle Sneijder ve Podolski için Çin'den istenen rakamlar gelirse transferleri mümkün.. 2 futbolcu da anormal rakamlar olursa gidecek..

ali naci küçük ‏@nkucukk
Çin Kulüplerinin ısrarla istediği Sneijder ve Podolski, Galatasaray'da mutlu olduklarını belirtip ayrılmak adına şartlarını sundu

ali naci küçük ‏@nkucukk
Sneijder:15 milyon euro
Podolski:10 milyon euro
2 yıldız bu rakamın altındaki tekliflere kapıyı kapattı
Sebep Galatasaray
@HurriyetSpor

ali naci küçük ‏@nkucukk
Vitor Hugo'yu ilk kez burada duydunuz
Ama altını çizeyim zor transfer
Şaka değil adam Brezilya'nın en iyi stoperi olarak gösteriliyor

ali naci küçük ‏@nkucukk
Masada Galatasaray adına tanıdık bir isim var.
Pitbull Melo'nun menajeri Baster...
Galatasaray 6.5 milyona çıktı
Dün gazetede yazdık

ali naci küçük ‏@nkucukk
Futbol bilgisine güvendiğim insanlar Hugo için şunu söylüyor: " Galatasaray doğru ismin peşinde. Keşke alsa, 5-6 yıl stoper aramaz"

ali naci küçük ‏@nkucukk
Umarım Galatasaray'a gelir Vitor Hugo...
Rodrigues mi:)
Bence o Galatasaraylı...
O iş öyle yada böyle bitecek

Bu cocugun kafasinda hayali kahramanlar yaratmasina bayiliyorum

Eski üyeler hatirlar 9 yasindayken ask doktoru konusunda yesim adinda bi kahraman yararmisti yalan oldugu ortaya cikti

Patron hikayesi de yalan :D

17. Son not: Sneijder 7.5 milyon euroya gidebilir.. Serbest kalma maddesi var.. Podolski için bu yok.. En az 10 milyon euro isteniyor..

Garry transferine sicak bakmiyorum. Malum sartlardan dolayi, sag acikta oynayan nerdeyse her oyuncunun performansi düserken, yine sol kanatta daha rahat hareket eden bir adami neden transfer ediyoruz ?

Taraftarda zaten bikmisken yerli transferlerden, gidip Ahmet Calik hamlesine de anlam veremiyorum. Bu sartlar altinda bu oyuncular performans veremez artik.

Iki veya Üc transfer ile seviye atlayabilir takim, ama yine bosa para sacacagiz.

Garry transferine sicak bakmiyorum. Malum sartlardan dolayi, sag acikta oynayan nerdeyse her oyuncunun performansi düserken, yine sol kanatta daha rahat hareket eden bir adami neden transfer ediyoruz ?

Taraftarda zaten bikmisken yerli transferlerden, gidip Ahmet Calik hamlesine de anlam veremiyorum. Bu sartlar altinda bu oyuncular performans veremez artik.

Iki veya Üc transfer ile seviye atlayabilir takim, ama yine bosa para sacacagiz.

Hugo'yu ister misin r'daş?

1da0a66f9441ec524a633f00d833aeed.jpg

Bilal Basacikoglu büyük ihtimalle Fener'e gidiyormuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt