Transfer Nöbeti (ARŞİV 15) - Sayfa 368 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sahtekar yönetim diyeceksiniz, daha bir kac gün önce satilik kalemleri bir kac futbolcuyu bitirmek üzereydi son pürüzler hallediliyordu peki ne oldu hala tik yok.

Çin'den teklif alan Sneijder: "Galatasaray'dan ayrılmam için ekstra şeyler olması lazım. Örneğin 15 M€'dan 3 yıllık sözleşme." (Milliyet)

Çin ekibi Tianjin Quanjian, Fiorentina'nın golcüsü Nikola Kalinic için 40 milyon euro teklif etmeye hazırlanıyor. (Sky Italia)

Bu arkadaş yerli sevici hamza tarafından istenmedi.
:mad:

Rodrigues ile her konuda anlaşan yönetim, takımında kadro dışı kalan yıldız için 3 M€'ya kadar çıktı. PAOK'un kararı bekleniyor. (Fanatik)

1545050_Galatasaray_SK.jpg

Sabah sabah güzel uçtuk yine :) neyse ben işime döneyim

Ahmet Çalık ve Vitor Hugo için girişimleri devam eden yönetimin yeni hedefi Genoa forması giyen 26 yaşındaki Ezequiel Munoz. (Ajansspor)
Boca Juniors alt yapısında yetişen Uruguaylı Munoz'a Torino da talip. Genoa başkanı oyuncusunu yüksek bonservisle satmayı planlıyor.

Vitor Hugo için 7.5 M€ bonservis isteyen Palmeiras'a en son 5.5 M€ teklif edildi. Brezilya basını da bu transfere bitti gözüyle bakıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt