Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu futbolu senden iyi bilen olmadığını düşünüyorsun ve Sneijder in yollanmasina hala anlam veremiyorsun. Yazdıklarından bu anlam çıkıyor. Erman Toroglu bilmiyor, Tudor bilmiyor, Galatasaray yönetimi bilmiyor, Sneijder in gitmesini doğru bulanlar bilmiyor.

Ben uzun uzun yazmayı sevmiyorum. Sadece şu soruyu kendine sor ; Sneijder bonservisi elinde olmasına rağmen neden hiçbir Avrupa takımı istemedi? Nice den kaç para alıyor? Nice de ne oynuyor?
Ne saçmaladığın konusunda beynimi yormayacağım.
Sneijderin yollanmasına anlam verip verememek benim problemin aynı haginin futbolu bıraktığı gün neden 1 sene daha oynamadı diye anlam veremediğim gibi.

Tencere kapağından farkınız yok ayrıca erman toroğlu bügün galatasaray yanlış transfer politikası uyguluyor dese linç edersiniz, tudor 3 te 0 çekseydi en kötü hoca olurdu gözünüzde, futbolu çok iyi bilen galatasaray yönetimi 2 senedir yaptığı transferleri açıklasın önce

Futbol dediğin şeyin dinamikleri farklıdır, bana göre doğru olmayan sana göre doğru olabilir. Sneijder konusunu pişirip pişirip önümüze koymanız artık sıktı inan. Belhanda dün neredeyse var ile yok arasında birşeydi kötü oyuncu değil mi? Hemen gönderelim içi geçmiş sadece şov yapmaya gelmiş. Bu mudur yani olay. Mariano-fernando-badou-gomis bu oyuncuları çıkar ve istersen süper star taliscayı koy diyorum.

Önce aynı ortamı iki farklı oyuncuya ayarlayalım sonra buna karar veririz.

Futbolda 1 kişi yoktur takım vardır, Ayrıca tudor-erman-mourinho farketmez belki bunlardan daha iyi biliyorum. Burda seni geren nedir de direkt ortaya bunu atıyorsun

Ek olarak kendi hayal dünyanda üretmeye devam edebilirsin.
 
bence cok abartiyorsunuz, daha takim aliskin degil, tek bi kac hafta berbar antreman yaparak, tek iyi futbol bilgileri ile bukadar iyi oynuyorlar, bide kendilerini tanidikca, ve sisteimi daha cok benimseyince bi görün bu takimi.

Linnes bence okadar da kötü degil, tabiki ilk 11 icin ideal birisi degil, ama yillarca sabri yi gördük ten sonra bu bile insana Clichy havasi bile veriyor, Asamoah yi düsünemiyorum bile.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt