Transfer Nöbeti (ARŞİV 15) - Sayfa 462 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu sene pres oyunu oynayacağımız yazılıyo ve hocanında oynatmak istediği sistemi biliyoruz zaten

geçtiğimiz 2 sene set oyunu oynadık ve artık yavaştan gerçek sistemimize dönme vakti geldi bu seneyle beraber

2013deki kopenhag maçıydı galiba burağın sneijderin falan deli danalar gibi bomboş bir pres yapıp bizimde boş yere orgazm olduğumuz günler geldi aklıma vay be ne güzel basıyoruz pres yapıyoruz diyodum

ndiayede deli danalar gibi koşuyo mesela beyni olmadığı için,seri ve 1-2 tane daha bu tarz oyuncu alabilirsek doğru pres oyununu uygularız,stoperlerimizde bu yapıya müsait

samattada forvet için bu yapıya uygun oyuncu bana kalırsa

Seri'yi Arena'da -10'da bile oynasak ısıtırız ama soğuk Ankara, Sivas deplasmanları ve CL'de Zenit deplamasmanı düşündürüyor :red:

Tabi o hastalık iddiaları gerçekse...

hazır Seri gelmişken, PL'den bir çılgınlık daha yapıp Serge Aurier'i alamaz mıyız ya? Mariano'yu satıp Aurier'i en azından kiralasak efso olur.

Müthiş atletik takım oluruz. Yıllardır en büyük eksiğimizdi.

Seri’de soğuk havalarda alerji gibi bir şey oluyormuş. Vücudunda küçük küçük kaşıntılı şişlikler çıkıyormuş. Burun,kulak,parmaklar vs böyle yerleri etkiliyormuş

fiko bizle olan maclarının 2.sının hep arenaya gelmesınden baya şikayetciydi. baya baya ağladı
çok merak edıyorum istediğini yapacaklarmı.

Asiri gerizekali rakiplerimiz var

Hicbir zaman hatayi kendilerinde ya da kendi idarecilerinde aramiyorlar

Ikiside ayni bunlarin

Yanlislari kendilerinde arasalar daha basarili olurlar

Her basarisizlikta hep bir dis etken bir paranoya bir komplo teorisi buluyorlar

Hic demiyorlar dogru yaptigimiz zaman sampiyon oluyoruz diye ki arada dogru yapip oluyorlarda

Tipik ucuncu dunya ulkesi vakasi

Genel olarak zeka sorunu hic pragmatik degiller

Bizim camia harbiden bunlardan fersah fersah onde bu konuda

Biz basarisiz olani aninda kulupten kovaliyoruz barindirmiyoruz

Onlarda o yok, bunlarin medyasi yoneticileri basiyor algiyi bunlarda yiyorlar :)

hazır Seri gelmişken, PL'den bir çılgınlık daha yapıp Serge Aurier'i alamaz mıyız ya? Mariano'yu satıp Aurier'i en azından kiralasak efso olur.

Müthiş atletik takım oluruz. Yıllardır en büyük eksiğimizdi.

Ortalık karışır kesin yabancı sınırı muhabbetleri tekrardan başlar.

Aurier efsane olur ama Tottenham'ın da pek rotasyon oyuncusu yok. Kolay kolay bırakmazlar. Bıraksalar bile bizden önce kapıya 3-5 takım dizilir.

Ortalık karışır kesin yabancı sınırı muhabbetleri tekrardan başlar.

Aurier efsane olur ama Tottenham'ın da pek rotasyon oyuncusu yok. Kolay kolay bırakmazlar. Bıraksalar bile bizden önce kapıya 3-5 takım dizilir.

PL'de erken kapanıyor dönem. Kapandıktan sonra pek çok fırsat çıkabilir. Aurier bir süredir aklımdaki isim. Geçen sene baya sakatlık yaşadı ve gözden düştü.

forvete nedense Nikola Kalinic gelecek gibi hissediyorum. Atletico kurtulmak istiyor. Bizimkiler kimseyi alamayınca fırsat transferi diye Ağustos ayında alır gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt