Transfer Nöbeti (ARŞİV 15) - Sayfa 463 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Milan Avrupa'da yok, biz Şampiyonlar Ligi'ndeyiz o yüzden bizi tercih ediyor Seri. Dış basın şaşırmış ama şaşılacak bir şey yok bence. Milan'da önümüzdeki yıl kiralık sonrasına opsiyon koyuyor bizim teklifimizde aynı şekilde.

Xavi: "Nice döneminde bana Seri'yi söylemişlerdi. Onu izledim. Kısa ve uzun pasları, taktiksel zekası, oyun organizasyonu üst seviyedeydi. Kısacası öyle bir oyuncu ki, Barcelona DNA'sı için gerekli olan tüm özelliklere sahip." (Le Parisien)

Son zaman?

Depay wijnaldum de roon strootman el ghazi
Ve iki sezon önce son hafta hiçbir iddası olmamasına rağmen frank de boer'in ve ajax ın hayalleriyle oynayıp şampiyonluktan etmişti. Öyle de karakterli bi klüptür. Psv'ye göre sparta bize göre bir denizlispor.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fbliler şokta, pek çoğu Seri'nin nasıl bir adam olduğunu çok iyi biliyor ama inanamadıkları için bir şekilde kötüleyecek bir şey buluyorlar kendilerine göre.
Gomis için de baygınlık geçiriyor diyordular ama ağızlı açık izlediler. Bu sene de seri bi şekilde yatırıp yatırıp kaldıracağız.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

korece bir Seri analizi gifler için paylaştım. Oyun zekası görüşü, tekniği, kalitesi ortada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt