Transfer Nöbeti (ARŞİV 16) - Sayfa 421 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 16)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaw arkadas biz garry neden aldik ki kötü oyuncu demiyorum ama transferde öncelik baska yerde olmasi gerekirkene kanat oyuncu aldik forvetsiz oynuyor bu takim orta saha desen les. Defansdan bahsetmiyorum bile

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Bu herifler transfer falan yapmasın artık gerek yok ki zaten yapamıyorlar da allahın sığırları! Sığır bunların hepsi yemin ediyorum sığır!

Şu josue denen futbol özürlüsünü 85 dk oynatan ve 80 dk değişiklik yapmayan riekerink büyük takim hocası olamaz rezil ettiniz bizi

Forvet alınsın falan diyoruz da, forvet alsak da görünen o ki bu jor oynatmaz o adamı. Eren'i bile 90'da aldı neredeyse..

Adam çift forveti sadece geriye düştüğünde kullanmayı düşünen bir idiot.

sampiyonluk byebye.
ulan adi herifler aylarca diyoruz stoper gerekiyor diye.
her havadan gelen top golmü olur karabuük pozisyona giremeden maci aldi.
adi hakem verdigi penaltida tam bir skandal.
carolun acizligi yine de ama rakip oyuncuyada az küfür edilecek oyuncu degil.
ilk pozisyonda selcugamiydi faulü kirmizi kartilik arkadan bacagina cakiyor.
birde ötüyor itraz ediyor orda, penalti pozisyonda yiine kendi yapiyor faulü.
her seye ragmen bizim hiyar yönetimin yüzünden bu yenilgi aylardir sezon basindan beri
yabanci stoper diyoruz, hakan baltaya bak topu ve rakipi nasil izliyor birde GSin stoperi olacak.
bi stoper bi forvet alsalar bugün sampiyonluga oynamis olacaktik.
simdi yine kim bilir kacinci bitiririz.

edit: birde bi antrenör var elimizde zeka fiskiriyor, yasini seversiniz sevmesiniz ama cikana kadar en tehlikeli oyuncumuzdu.
süper degisiklik valla.
antrenör stajligini git baska yerde yap !!!!!!!!!!

Son düzenleme:
Nazifoğlu: "Biz Podolski'yi yollamak istemiyoruz. 100 kere söyledim 101 olsun. Podolski, mutsuz olduğunu söylüyor."

Poldi gider, yerine oyuncu alinmaz

Levent Nazifoğlu: "Podolski'yi yollamak istemiyoruz. Mutsuz olduğunu, eşi & çocuklarının endişeli olduğunu söylüyor. Kalmasına uğraşıyoruz."

yalvarin ozaman yalvar tovbe tovbe... gitmek isteyeni ne tutuyonuz daha

SELCUK VE SABRIyi esek sudan cikana kadar dovecek bir kac torpedo kiralayin ve takimdan kovun tazminatsiz. beni ancak bu saatten sonra bu memnun eder.

sampiyonluklar , iyi futbol ve dahasi senelere kaldi. kapi gibi sozlesmeli oyuncular var. bosuna kendimizi uzuyoruz, degmez kardesim.

Levent Nazifoğlu: "Transferle ilgili çalışıyoruz. Futbolcuların Türkiye'ye gelmekle ilgili sorunları var. Onlarla uğraşıyoruz."

yw h h

Levent Nazifoğlu: "Transferle ilgili çalışıyoruz. Futbolcuların Türkiye'ye gelmekle ilgili sorunları var. Onlarla uğraşıyoruz."

9 gun kaldi, ugrasmaya devam, insan bari 1-2 transferde sona gelir bunlar hala ugrasiyoruz diyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt