Transfer Nöbeti (ARŞİV 16) - Sayfa 454 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 16)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ekli dosyayı görüntüle 17843

Ben Arfayı abartılı bir şekilde övdü,Fenerle adı geçen Dzyubayı yemledi,Pulisin Ön libero hastalığı var gibi bir saçmalık uydurdu potansiyel kuş

ben arfa'nın nasıl bir oyuncu olduğunu biliyoruz bu 1. dzyuba rusya liginden beğendiğim bir forvet çok merak ediyorsan wyscout gibi mecralardan bakabilrsin sadece bir öneri yaptım. 3 saçma sapan bir teori oluşturacağına azıcık sosyal medyaya baksan wba'nın 2 tane dos aradığını öğrenebilrdin.

Son düzenleme:
ben arfa'nın nasıl bir oyuncu olduğunu biliyoruz bu 1. dzyuba rusya liginden beğendiğim bir forvet çok merak ediyorsan wyscout gibi mecralardan bakabilrsin sadece bir öneri yaptım. 3 saçma sapan bir teori oluşturacağına azıcık sosyal medyaya baksan wba'nın 2 tane dos aradığını öğrenebilrdin.

Adamlar 10 gün önce Barry yi aldı 1 tane eksikleri var. Ayrıca kadrolarında Yacob ve Livermore var ön liberolardan 11 yapmıyorlarsa 1 tane ihtiyacları var hatta oyun kurabilen ön libero istiyorlar

Bi ben ogrenemiyorum anasini satayim.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Türkiye'de sadece kursa gidiyosan olmaz rengim, en basit yolunu deyiverdim 6 ay. Dilbilgin gelişmez ama pratikte akıcı olursun.Arkadaşlarım var ingilizceden fersah fersah uzakta takılan adam 1 seneye yakın kaldı üniversite program ayağına, o nefret eden adam bile öğrendiyse herkes yapar diye düşünüyorum.

İsteyecen ilk öncül bu tabi.

Daha önce yıllık 2.3 milyon Euro üzerinden 4 yıllık sözleşme konusunda anlaştığı Asamoah'ın ardından Juventus ile de anlaşan Galatasaray, bu futbolcu için 9 milyon Euro'dan başlayan pazarlıkları 4.5 milyon Euro'ya sonlandırdı.

Dün yapılan son görüşmelerin ardından iki taraf ile de anlaşma sağlanırken, Galatasaray'a transferi kesinleşen Asamoah'ın da Galatasaray ile Juventus arasındaki anlaşmanın da iki gün içinde tamamlanması bekleniyor.

Galatasaray yönetimi, sözleşmelerdeki detayları gözden geçirirken, bonuslar ve diğer konuları kesinleştirdikten sonra bu transferin kulüp tarafından resmen açıklanması bekleniyor.

TURKFUTBOL.COM ÖZEL

abv asamoah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt