Transfer Nöbeti (ARŞİV 17) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 17)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Kenan Ünal

Riskleri cok düsük ihtimalmis ama insan yine de endiseleniyor. Ameliyat kulaginda arkasinda yapiliyor, kulak zarinin orasinda, yüz damarlarinin oldugu yere yakin. En kötü olasilik yüz felcligi ama cok cok düsük ihtimal. Zaten o yüzden 5 saat sürüyormus, cok yavas ve konsantre sekilde yapiliyormus.

Dualarinizi esgiremeyin lütfen.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Rabbim şifa versin, Allah'in izniyle ameliyat iyi gececektir renktasim fazla strese girme.

Hakkı Çiçek;

neden-bu-kadar-karizmatigim-diye-aglamak_614998.jpg

Sarperle sen alıntı yapmasaydınız ben hala ilk sayfa diye biliyordum.Tebrikler :atess:

Konuyu kaçırdım renkdaş ameliyatı sen mi olacaksın? Allah acil şifalar versin.

Evet emrah kardes.

Sag kulagimdan ameliyat olacagim. Orta kulak iltihabi, tip dilinde cholesteatom diyorlar. Yaklasik 5 saat sürüyormus, kulak arkasindan yapiliyor ameliyat. Fazla riski yokmus ama hasas bölge oldugu icin uzun sürüyormus. Yarin sabah ameliyata alacaklar, bi sekilde sabahi getirmeye calisiyorum. Saatler dakikalar gecmek bilmiyor. Hafif bi endisede var tabi.

Ne demisler: gecenin en karanlik ani, gündüze en yakin olan andir. Umarim hersey yoluna girer. Dualarinizi esgirmeyin.

Ben gelene kadar da su asamoahi getirin :-)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Allah acil şifalar versin.
Buda geçicek merak etme neler yasadik neler bende 1 hafta kaldım hastanede zaman gecmek bilmiyordu ama aradan 3 sene geçti işte Allah nereye kadar yazdıysa kaderini yoksa yirtsan kendini fayda yok.
Ameliyattan sonra hemen telefona sarıl bence asamoah kap gelecek.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Insallah mert kardesim. Asamoah sözünü böylelikle senden almis olayim :p

Kendime geldikten sonra asamoah gelmemisse, külahlari degisiriz ona göre :-)

Evet emrah kardes.

Sag kulagimdan ameliyat olacagim. Orta kulak iltihabi, tip dilinde cholesteatom diyorlar. Yaklasik 5 saat sürüyormus, kulak arkasindan yapiliyor ameliyat. Fazla riski yokmus ama hasas bölge oldugu icin uzun sürüyormus. Yarin sabah ameliyata alacaklar, bi sekilde sabahi getirmeye calisiyorum. Saatler dakikalar gecmek bilmiyor. Hafif bi endisede var tabi.

Ne demisler: gecenin en karanlik ani, gündüze en yakin olan andir. Umarim hersey yoluna girer. Dualarinizi esgirmeyin.

Ben gelene kadar da su asamoahi getirin :-)

Geçmiş olsun hocam Allah şifalar versin.İnşallah başarılı geçer ameliyat.

Gökhan Dinçin 48 saat bilgisi gerçekten muhteşem,Juventusun transfer dönemi için kalan süre 2 gün buda eşittir 48 saat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt