Transfer Nöbeti (ARŞİV 17) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 17)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet emrah kardes.

Sag kulagimdan ameliyat olacagim. Orta kulak iltihabi, tip dilinde cholesteatom diyorlar. Yaklasik 5 saat sürüyormus, kulak arkasindan yapiliyor ameliyat. Fazla riski yokmus ama hasas bölge oldugu icin uzun sürüyormus. Yarin sabah ameliyata alacaklar, bi sekilde sabahi getirmeye calisiyorum. Saatler dakikalar gecmek bilmiyor. Hafif bi endisede var tabi.

Ne demisler: gecenin en karanlik ani, gündüze en yakin olan andir. Umarim hersey yoluna girer. Dualarinizi esgirmeyin.

Ben gelene kadar da su asamoahi getirin :-)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Gecmis olsun

Samsung Galaxy S8+ via GSC Mobil

Renktaşlar sivas maçını izleyemedim, baskımız oyunumuz vs kayseri ve osmanlı maçlarındaki gibimiydi yoksa düşüş varmıydı

Renktaşlar sivas maçını izleyemedim, baskımız oyunumuz vs kayseri ve osmanlı maçlarındaki gibimiydi yoksa düşüş varmıydı
Daha dengeli, daha akıllıca baskı uyguladık. İlk yarı diğer iki maça göre tutuk göründük ama bunun ikinci yarıda ki oyun ile taktik olduğu anlaşıldı. Çünkü rakip yorulmuştu ve baskımız karşısında top bile tutamadılar fazla.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Baskımızı 90 dakikaya yaymayı başardık. Rakibe gol pozisyonu vermedik. İlk iki maçtaki gibi kasırga gibi esmedik 60 dk.

Daha kontrollü, olgun, lider gibi oynadık. 2 tane kaleciyle karşı karşıya kalıp atamadıklarımız gol olsaydı 5-6 olurdu.

Sivas bizi analiz edip kendi taktiğimizi bize karşı uygulamaya çalıştı ama yetenek seviyesiyle boy ölçüşemedi tabii iki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt