Transfer Nöbeti (ARŞİV 17) - Sayfa 505 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 17)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ohh Tarik konusu acilmis yine güzel. Eski konulari up'lasa birisi de kimler U dönüsü yapmis bir görsek.

Erkan + Tarik 10 Milyon paketi yapalim diyen mi ararsin, yoksa Tariki almazsak mahfoluruz diyeni mi ararsin. Cok karanlik günlerdi.

Benzerini Ozan Tufan icin de yapmisti millet, Allahtan Dursun o sezon para harcamadi yoksa o ayiyi biz de alabilirdik. Allah korudu resmen bizi o gerizekali Ozan dan.

Nur topu gibi yeni bir yagli kazigimiz olurdu, kelimenin tam anlamiyla YAGLI kazik.

Son düzenleme:
Ohh Tarik konusu acilmis yine güzel. Eski konulari up'lasa birisi de kimler U dönüsü yapmis bir görsek.

Erkan + Tarik 10 Milyon paketi yapalim diyen mi ararsin, yoksa Tariki almazsak mahvoluruz diyeni mi ararsin. Cok karanlik günlerdi.

Benzerini Ozan Tufan icin de yapmisti millet, Allahtan Dursun o sezon para harcamadi yoksa o ayiyi biz de alabilirdik. Allah korudu resmen bizi o gerizekali Ozan dan.

Nur topu gibi yeni bir yagli kazigimiz olurdu, kelimenin tam anlamiyla YAGLI kazik.
Eskisehir baskanina tarik'i kadro disi biraktigi icin sovulen konuyu ariyorum
Bulsam uplucam elbet.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Erkan + Tarik 10 Milyon paketi yapalim diyen mi ararsin, yoksa Tariki almazsak mahfoluruz diyeni mi ararsin. Cok karanlik günlerdi.

Yabancı sınırı yüzünden mecbur kaldık bunlara. O dönem ben de Tarık, Olcan, Ozan gelsin diyordum zira 23 kişiden 15'i yerli ilk 11 de ise minumum 6 Ttürk olmak zorunda idi.

Muslera
Eboue
Telles
Melo
Sneijder

var kadronda mecburen istedik bunları.

Caner, Gökhan, Alper gibi en azından bir tık üstü adamlar zaten Fenerbahçe'de idi.

EDIT: Bu arada o dönem de istememişim başlıkta gördüm şimdi yorumumu. :D

Yabancı sınırı yüzünden mecbur kaldık bunlara. O dönem ben de Tarık, Olcan, Ozan gelsin diyordum zira 23 kişiden 15'i yerli ilk 11 de ise minumum 6 Ttürk olmak zorunda idi.

Muslera
Eboue
Telles
Melo
Sneijder

var kadronda mecburen istedik bunları.

Caner, Gökhan, Alper gibi en azından bir tık üstü adamlar zaten Fenerbahçe'de idi.

EDIT: Bu arada o dönem de istememişim başlıkta gördüm şimdi yorumumu. :D
Olcan için ben de gelsin demiştim. Töre mi Olcan mı diye bir anket mi ne vardı orada Olcan dan yana kullanmıştım oyumu.

Mecburen bir kaç yerliye katlanmamız gerekiyordu evet ama bu asla ve asla Tarık gibi yetenek fakiri birisi olmamalıydı.

Resmen çöpe atılan paralar. Mesela ilk parladığında Onur Kıvrak da alınabilir diyordum ama 2-3 sene önce fikrim tamamen değişti kendini zerre geliştiremedi kaç senedir hatta daha da kötüleşti.

Eğer Yabancı sınırı tekrardan gelirse maç falan izlemem, katlanılacak bir durum değil gerçekten. Yerliler milyoner olsun kulüpler komisyon rekorları kırsın diye ben bok gibi futbolcuların keyfini çekemem.

sent via GSC

Son düzenleme:

tam olarak neye dellendin sonra olayı nereye bağladın remkdas?

Yalnız medya falan çoğu kişi yazın başında ve ortasında maliyetten dolayı bize sallıyordu da şuan tinercilere bakıyorum hani evet bonservis çıktısı yok ama kontrat süreleri inanılmaz kötü yapılanma. Mesela bakınız;

Boyko 2020 de bitiyor sözleşmesi elden çıkaramıyorlar
GG 2020 de bitiyor 36 yaşında olmuş olacak
Medel 2020 de bitiyor 33 yaşında oluyor
Q7 2020 de bitiyor 37 olmasına 1 ay kala bitiyor
Tolga 2019 da bitiyor 35 yaşında oluyor
Tosic 2019 da bitiyor 34 oluyor
Adriano 2019'da bitiyor 34 oluyor
Negredo 2019 da bitiyor 34 oluyor 35 e 1.5 ay kala bitiyor
Pepe 2019 da bitiyor 36 oluyor

Resmen kendi sonlarını ilan etmişler şurdan 4-5 adamı yollayama kadroda şişkinlik yapsın bittin demektir. Neyse bizim işimize gelir ama dikkatimi çekti paylaşayım dedim

knk o dönem gazeteler Terimin yeni prensi Tarık diye manşetler atıyordu hatırladığım kadarıyla. Milli takıma mı ne çağrılmıştı. istemeyelim de taşa mı dönelim olm. :D

knk o dönem gazeteler Terimin yeni prensi Tarık diye manşetler atıyordu hatırladığım kadarıyla. Milli takıma mı ne çağrılmıştı. istemeyelim de taşa mı dönelim olm. :D

ne alaka yahu tarık milli olmadan önce sözlesmesı bıtmek uzereyken adamı almaya calıstık eskısehır satmadı sonra sözlesme falan uzattılarda yaz tansfer dönemı aldık.

hatta ılk tarık haberlerı cıktığında sadece tarıkda değildi bırını daha alacaktık eskısehırden
sırf ben sunu yazdım diye geliyon bunu yazıyosun bu malca ve provake içerkli özenti tavırların nekadar sürecek bakalım. tepkimi zamanı gelince buradan verip seni mutlu etmem ama haberin olsun. çok ayak altında dolanıyorsun bıu aralar.

Bizimle adi gectigi dönem 2013 kışı çağırmıştı galiba milli takıma. Bir de Demirörene de sormuşlardı hangi futbolcuyu en çok beğeniyorsunuz diye o da Tarık Çamdal demişti. Tam bir komedi.

sent via GSC

sırf ben sunu yazdım diye geliyon bunu yazıyosun bu malca ve provake içerkli özenti tavırların nekadar sürecek bakalım. tepkimi zamanı gelince buradan verip seni mutlu etmem ama haberin olsun. çok ayak altında dolanıyorsun bıu aralar.

Valla istediğin tepkiyi verebilirsin Osman. neyin peşindesin bilmiyorum lakin yazdığın o iletiyi görmedim bile ben. Sana hep böyle mi davranıldı, böyle mi geldiler üzerine, ki benden böyle bir şey bekliyorsun onu da bilmiyorum. Tarık gelsin diyenlerden biri olduğum için yorum attım seninle hiçbir alakası yok olayın. Bizim seninle hiçbir sorunumuz olmadı bugüne kadar fakat sen ne hikmetse başkasına laf vurduğumda kendine vurulmuş gibi davranıp olaya dahil oluyorsun. En son böyle bir sorunumuz olmuştu. dediğm gibi, yazdığın iletiyi görmedim bile. inanmıyorsan şayet gel Pm'den tepkini ver dostum beklerim.

Valla istediğin tepkiyi verebilirsin Osman. neyin peşindesin bilmiyorum lakin yazdığın o iletiyi görmedim bile ben. Sana hep böyle mi davranıldı, böyle mi geldiler üzerine, ki benden böyle bir şey bekliyorsun onu da bilmiyorum. Tarık gelsin diyenlerden biri olduğum için yorum attım seninle hiçbir alakası yok olayın. Bizim seninle hiçbir sorunumuz olmadı bugüne kadar fakat sen ne hikmetse başkasına laf vurduğumda kendine vurulmuş gibi davranıp olaya dahil oluyorsun. En son böyle bir sorunumuz olmuştu. dediğm gibi, yazdığın iletiyi görmedim bile. inanmıyorsan şayet gel Pm'den tepkini ver dostum beklerim.
bırak be. tanımıyoruz bilmiyoruz sanki birbiimizi neyi neden yazdığımızı hangi amaçla yazdığımızı hiç bilmiyoruz . iki tepki görüncede ayh sana yazmadım vallahi billahi görmedim oluyor.çok konustuk pm den görüldüğü üzere bi halta yaramamıs.
bak işine hadi.

bırak be. tanımıyoruz bilmiyoruz sanki birbiimizi neyi neden yazdığımızı hangi amaçla yazdığımızı hiç bilmiyoruz . iki tepki görüncede ayh sana yazmadım vallahi billahi görmedim oluyor.çok konustuk pm den görüldüğü üzere bi halta yaramamıs.
bak işine hadi.

Biraz tanısaydın böyle bir şey yapmayacağımı da bilirdin. bugüne kadar hangi tepkiyi görmüşüm de sana yazmadım demişim ben, evet çok konuştuk pmden ve harbiden bir işe yaramamış, yarasaydı beni saçma sapan troll tiplerle bir tutmazdın. geçen defada aynı boku yaptın, şimdi de aynı boku yapıyorsun mk.
neyse, bakarım işime dostum, eyvallah.

Biraz tanısaydın böyle bir şey yapmayacağımı da bilirdin. bugüne kadar hangi tepkiyi görmüşüm de sana yazmadım demişim ben, evet çok konuştuk pmden ve harbiden bir işe yaramamış, yarasaydı beni saçma sapan troll tiplerle bir tutmazdın. geçen defada aynı boku yaptın, şimdi de aynı boku yapıyorsun mk.
neyse, bakarım işime dostum, eyvallah.
aynen dostum aynı bok dostum aynen mk hadi eyv.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt