Transfer Nöbeti (ARŞİV 17) - Sayfa 507 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 17)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sene transferde hep garanti oyunculara gidildi bu da sahaya yansıyor zaten. Panikle hamle yapmaya hiç gerek yok 5-6 milyon sol bek için ciddi paralar devre arasına kadar beklenmeli.

linnesle sol bek olmaz henüz ilk ciddi rakipte linnes ve tolga ilk küfür edilecek adamlar

linnes nekadar mücadele etsede yetmiyor,takım sol taraftan atak yapamıyor

beyler ne idaresinden bahsediyorsunuz, sol taraf islemiyor.
Her mac oynadigimiz üc mac gibi gecmez, iki kanat ayni kalitede olmasa dahi iyi kötü islemesi lazim.
Yoksa kapanan rakiplerin dengesini bozup acamayiz.

linnesle sol bek olmaz henüz ilk ciddi rakipte linnes ve tolga ilk küfür edilecek adamlar

linnes nekadar mücadele etsede yetmiyor,takım sol taraftan atak yapamıyor

Linnes e karsı önyargılı oldugumuzu dusunuyorum. Agzıyla kuş tutsa yine yaranamayacak bu taraftara..

Evet , super olmayabilir ama tam bir görev adamı, tam bir profesyonel. Kaprisi yok, dırdırı yok. Bu seneki verimi de hiç fena degil. Defansif ve ofansif görevlerini yapmaya calışıyor. Son 3 lig maçında bariz bir hatasını görmedim. Yanılmıyorsam 3 maçta 2 asisti var. Biraz insaflı olalım lutfen..

İsmi geçen adamlar alınacağına kimse alınmasın daha iyi..Kiralama seçeneğine her zaman olumlu bakıyorum..genç bir arkadaş kiralanbilir 1 yıllığına..Asamoah işi olmadı diye de küsmeye gerek yok devre arası bir şekilde asamoahı almak lazım hadi alamdın en azından Bosmanla sene sonu.. Takım zaten zımba gibi daha feghouli katılmadı bile.. Asamoah olsa efsane olacaktı ama olmadı diye de karalar bağlayamayız... Avrupada yokuz zaten bir şekilde Linnesle idare ederiz..
Linnes sakatlanırsa bence en mantıklısı marianoyu sola çekip sağ beke denayeri koymak olur..Mariano aşırı profesyonel solda da idare edebilir ..Denayeri bizde olduğu dönem en çok sağ bek olarak beğenmiştim ..Güçlü hızlı topla oynamayı biliyor

Cok iyi biri gelmedikce Linnes formayi vermezdi zaten
Performansi gayet iyi, hatta bence cok iyi, nazar degmesin
Solbek oynuyor ve solu tamamen kullaniyor
3 macta 2 asisti var, sonuncusunda son birkac yildir hicbir kanat oyuncumuzdan gormedigimiz sekilde adamin icinden gecti
Verilen gorevleri de gayet iyi yapiyor
Zorlayacak bir adam alinamiyorsa Ocaka kadar idare edilmeli
Sezon basi yuklemesini alan grubun icinde oldugundan subattan sonra kondusyonu dusmeye baslayabilir
Allah sakatlik vermesin

Linnes bekte devreye kadar idare eder de sol taraf işlemiyor,sol kanada adam bakılsın

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yahu kiralayalım Siqueira'yı. Yıllardır adam La Liga'da oynuyor. Benfica'da da oynadı.

Zaten kadroda düşünülmeyen bir adam. Uygun maliyete kiralarız. Şunu da söyliyeyim, tutarsa Asamoah'ı unutturacak potansiyeli de var.

Ayrıca 1.80'in üzeeinde, hava toplarına da faydası olur.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt