Transfer Nöbeti (ARŞİV 17) - Sayfa 508 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 17)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Migel Layun son 2maç kadroya bile girememiş. Son derece ofansif bir bek, tam bize uygun. Rahatlikla kiralayabiliriz. Meksika Milli Takımı'nda düzenli oynuyor.

Şu adamlar varken kimlerle uğraşıyoruz. Taglibilmemne, falan filan

Gel de küfretme şu Juventus'a... Oynatmayacakları adam için bizi ne hallere düşürdü şerefsizler. Asamoah bizde olsa banko oyuncu olacaktı, orada bu sezon toplasan 1000 dk anca oynar. Şimdi Linnes'i kesecek adamı geçtim yedekleyecek adam bile bulmakta zorlanıyoruz.

Tek kulvarda oynuyoruz. Bir şekilde idare eder 14 maç. Sakatlık problemi de olmayan bir oyuncu. Yedekleme problemini çok önemli görmüyorum bu yüzden.

ASUS_T00J cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ne kadar balık hafızalıyız. linnes 3 mac oncesinde takımda yedege bile yazılmayan bir adam, ki zaten son 3 macta da iyi takım icerisinde iyi gozuktu. Bu adam gecen yılda bu takımdaydı ve vasat veya vasat altı bir adam oldugunu kanıtladı, ustelik yedeksiz sag ayakla solda onunde de adam gibi bir acık olmadan oynasın demek ne kadar mantıklı acaba? Yarın antalya arkasından gelecek ilk atak yapabilen rakipte linnese burda sovmeye baslarız. Linnes ve Tolganın ilk 3 mac performansını saymayın o klasik sezona hazır giren futbolcu performansı 5. haftadan itibaren normal oyunlarına donerler. Bir adam da yetenek varsa vardır yoksa yoktur. gecen sezon olmayan yetenek bu sezon birden ortaya cıkmaz ayrıca linnes fizik olarak da vasat altı bir adam. Ustelik bu adam kart gordu ceza aldı sol kanatsız oynarız artık.

Linnes e karsı önyargılı oldugumuzu dusunuyorum. Agzıyla kuş tutsa yine yaranamayacak bu taraftara..

Evet , super olmayabilir ama tam bir görev adamı, tam bir profesyonel. Kaprisi yok, dırdırı yok. Bu seneki verimi de hiç fena degil. Defansif ve ofansif görevlerini yapmaya calışıyor. Son 3 lig maçında bariz bir hatasını görmedim. Yanılmıyorsam 3 maçta 2 asisti var. Biraz insaflı olalım lutfen..

linnesi oyuncu olarak seviyor ve takdir ediyorum hatta kac defa burda da dedim keske avrupaya kiraya verilse bu cocuk cünkü potansiyeli var

lakin benim demek istedigim ayrı bir olay linnes sol bek degil cabalıyor fakat ister istemez hem hucumda hem savunmada yeterli olamıyor tabi önünde de orjinal kanat adamı yok

takım sol taraftan hic atak yapamıyor ve bu bizi ciddi olarak zorlar ileride bize ya bir sol acık yada sol bek lazım gidip gelecek orta kesecek

cünkü su anda sadece göbekten ve sagdan oynuyoruz

ne kadar balık hafızalıyız. linnes 3 mac oncesinde takımda yedege bile yazılmayan bir adam, ki zaten son 3 macta da iyi takım icerisinde iyi gozuktu. Bu adam gecen yılda bu takımdaydı ve vasat veya vasat altı bir adam oldugunu kanıtladı, ustelik yedeksiz sag ayakla solda onunde de adam gibi bir acık olmadan oynasın demek ne kadar mantıklı acaba? Yarın antalya arkasından gelecek ilk atak yapabilen rakipte linnese burda sovmeye baslarız. Linnes ve Tolganın ilk 3 mac performansını saymayın o klasik sezona hazır giren futbolcu performansı 5. haftadan itibaren normal oyunlarına donerler. Bir adam da yetenek varsa vardır yoksa yoktur. gecen sezon olmayan yetenek bu sezon birden ortaya cıkmaz ayrıca linnes fizik olarak da vasat altı bir adam. Ustelik bu adam kart gordu ceza aldı sol kanatsız oynarız artık.
Linnes'in tek başına ideal çözüm olmadığını hepimiz biliyoruz. Benim demek istediğim bu saatten sonra alabileceğimiz her sol bek risk taşır. Bu riski almak mantıklı değil. Kaldı ki linnes sezona iyi başladı ve sizin dediğiniz kadar kötü oyuncu değil. Geçen sezonda sol bek performansları fena değildi.

ASUS_T00J cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Alakası yok terimin cevap vermemesinin sebebi bir tarihçinin onu spor programı olmamasına rağmen trtde yayınlanan bir programda sert eleştirmesiydi.O da buna tepki olarak trt ye cevap vermiyorum demişti.Bunu dediği kısmı koymuşlar arka planada izmir marşı.Bazıları algı yapıyor heralde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt