Transfer Nöbeti (ARŞİV 17) - Sayfa 460 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Falcao yerine forvet transferi arayışında olan Monaco, Real Madrid'de yedek kalan Mariano Diaz ile anlaştı. Transferin sonuçlanması için iki kulübün anlaşması bekleniyor. (El Chiringuito)

Anlayamadıgım birşey var.

Adamın biri geliyor bir iki transfer haberi tutturuyor.Özgür ,ahmet , Mehmet isim önemli degil.Ve koskoca gazetelerden,televizyonlardan yada yıllarını bu işlere vermiş adamlardan daha fazla güven topluyor.

Aspor Nainggolan ı söyledi mesela.Bu bahsettiğiniz duyumculardan dahamı az istihbaratı var?

O beğenmediğini Fotomaçın,Fanatiğin bile bilgi ağı bu tarz insanları donunda sallar.(elbet dikkat çekmek için uydurma haber de sunacaklar)

Sonuç olarak bize cazip gelen bu insanlarla konuşup soru sorabilmemiz.Bize cazip gelen bu.

O yüzden bosverin bu tarz seyleri.

Bende bi ara şahit oldum Özgür ve Benhunun tartışmalarına. Benhun alaycı haif aşşağılar şekilde konuşuyordu. Tüm duyumcuları tie alıyordu hatta. Ayrıca burada ne işiniz var bunlara inanıyorsunuz boş işler peşindesiniz gibisinden konuşuyordu burdaki tüm insanlara. Hatta burası transfer nöbeti o yüzden burdayız beğenmiyorsan sen niye burdasın diye sormuştu bir renkdaş. Daha sonra Özgür normal olarak dayanamadı tartışma alevlendi. Her ikiside ceza almıştı hatta.
Genel olarak forum ahalisinin tepkisi biraz da bu aşşağılayıcı alaycı tavırları oldu Benhunun. Özgür de onun yüzünden ceza da alınca ve tüm diğer tüm duyumcular fos çıkınca alttan alttan Benhuna öfke büyüdü.
Burada ceza veren yetkili arkadaslar teknik olarak doğrusunu yapmışlardır her ikiside ceza aldı zaten.

Hocam yanlışın var millet tepki vermese o şahsın ceza alacağı felan yoktu. Tartışma alevlenmeden önce modlarda konudaydı biriside kalkıp olaya müdahale etme cesaretini gösteremedi.

Nainggolan gibi sorunlu tiplerle büyük avrupa klupler ugrasmaz yok esi hastaymıs , babası yatalakmıs felan umurlarında olmaz o yüzden buyuk klupler almaz nainggolanı

Emrah bey saygilar emin ol derdimiz ozgut degil daha dun gece o benhun denen arkadas gelip tum forumla tsk.. gecerek sacma sapan haberler verip milletin sinirini bozdu basta benimde kufuru kimse savunmuyor

Adam giriyor buraya duyumcular nerde ozgur nerde o nerde bu nerde forumu kirletiyor ozguru savunan varsa bilinki o benhun yuzunden bir kere burda benhuna yapma etme diyen mod oldumu olduysa mesaji yayinlayin gorelim benim tum derdim benhunla adami burda her gordugumde ugrasmazsam serefsizim ya sonra kavga cikiyor demeyin
Evren kardeşim, gece 3.30'ta 10larca rapor gelmiş. Forumda 1-2 tane mod onlinemış sadece onların yapabileceği çok şey yok bu konuda. Sabah işe gitmeden konuyu ben gördüm biz müdahale ettik zaten. Gelelim yapma etme oldu mu diyene, sadece sana özel pmden bir ss atıcam. İyi niyetle yaklaşma göstergesi olarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt