Transfer Nöbeti (ARŞİV 17) - Sayfa 462 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evren kardeşim, gece 3.30'ta 10larca rapor gelmiş. Forumda 1-2 tane mod onlinemış sadece onların yapabileceği çok şey yok bu konuda. Sabah işe gitmeden konuyu ben gördüm biz müdahale ettik zaten. Gelelim yapma etme oldu mu diyene, sadece sana özel pmden bir ss atıcam. İyi niyetle yaklaşma göstergesi olarak.
Emrah bey bu adam burayi bilerek kasten sabote ediyor bunu yapmaya devam edecekse siz benden iyi bilirsiniz 6 ay ceza verin yine yaparsa haakan delikanliya yaptiginiz gibi ihrac edin gitsin biz bunlami ugrasacagiz birde size bir soru

Gercekten yurekten cevapla bu adam ONURSAL uye title ni hakediyormu?

Bende konuda fikrimi soylemek gerekirsem:

Benhunun Özgür ile bir kisisel meselesi olduğunu düşünüyorum. Cunku bircok arkadasin dedigi gibi Benhun bilerek Ozgurun üzerine gitti ve cok nahoş sözler etti. Ha ardindan Ozgur patlayip kufur mu etti ozelden bilemem. Ki bunuda tasvip etmiyorum. Kufur ettiyse cezasini ceker.

Ama Ozguru bas suclu olarak lanse etmek olmaz sanki. Benim gordugum kadariyla yani
Aynen resmen bile isteye tahrik etti resmen bana küfür etsin diye uğraştı kim olsa o küfürleri ederdi

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

lyon arsenal depay ile ilgili görsel sonucu

depaydaki cesarete bak "tekmelik" olmadan çıkmış.

Gecen seneye gore değerlendirme yaparsak
Babel>onyekuru
Seri çok > ndiaye
Konuşulanlardansa
Naingolan çok>Fernando
Falcao>diagne
Üstüne üstlük yedek klubesi çok güçlendi
Gecen sene bir suru oyuncudan nerdeyse yarim sezon faydalanamadik
Gecen sene çok güçlü bir rakip vardı ki bu sene o kadar güçlü bir rakip yok belki lazspor

Futbol matematik değil ama yani ne biliyim sanki dal yaprak salmaya sallaya şampiyon oluruz gibi geliyor.

Ne alaka birisi gelip sana salak derse - ben demiyorum bak üstüne alınma- gerçeği söylüyorum,tespit bu derse napıcaz? Sen rahatsız olmayacak mısın? Burda kimsenin keyfine göre kural oluşturulmaz.
.Haklısınız bunun tespiti göreceli olabilir tabi.Ancak ben yinede o gün Benhun kod adlı kişini davranışlarına ergence dememin bir hakaret oluşturmadığını çünkü ortalama zekaya sahip her bireyin bu tespiti yapabileceğini düşünüyorum.Aynı düşüncede değilseniz ceza verebilirsiniz tabi.

Kim bu Benhun? Kendini forumun ağası mı sanıyor.

Özgür kardeşin dedikleri yazdıkları birer birer tuttu. Iyi de bir insandı. Böyle alaycı şekilde forumda yazmak kolay, yiyorsa adamın karşısına çık ve aynısını yap. Yapıştırlar suratına 2 tane. Bennuş olursun sonra.

Herife bak ya. Şurada sağlam biri çıkmış, efendi efendi yazıyor. Kendini beğenmiş 5 para etmez herif alay ediyor, 5-6 yıl foruma üye olduğu için. Biz de 2010’dan beri üyeyiz kardeş, kimseyle alay etmedik etmeyiz.

Bundan sonra Benhun denen şahıs ile arası iyi olan, benimle ahbaplık edemez.

yönetimin adını beğenmediği için geri çevirdiği forma sponsoru hangi firma imi.

böylece bi iki mesaj daha attırmıs oluruz

Özgür hakkında forumda rütbeli kimsenin ağzını açmaması da çok garip.
Kavgayı Benhur çıkarttı olan Özgür Ayten'e oldu.

MI 6 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Renktaş herkes neyin ne olduğunu biliyor,Özgür'ün tek yanlışı etmişse ettiği küfürler.O şahsın ağır tahriklerine katlanacak insan tanımıyorum. Modlar müdahale etse olaylar hiç büyüzmedi. Adam kayırmanın sonucunda neler olduğunu herkes gördü.

Hocam yanlışın var millet tepki vermese o şahsın ceza alacağı felan yoktu. Tartışma alevlenmeden önce modlarda konudaydı biriside kalkıp olaya müdahale etme cesaretini gösteremedi.
O kadar ince ince tahrik ettiki yani resmen ceza aldırmaya uğraştı. Kendide ceza yememek için ince ince alttan alttan oydu resmen. Hani kanunda bazı boşluklar olur ve o kullanılır ya aynen o şekil gibi bişey yapmaya çalıştı o arkadaş.

.Haklısınız bunun tespiti göreceli olabilir tabi.Ancak ben yinede o gün Benhun kod adlı kişini davranışlarına ergence dememin bir hakaret oluşturmadığını çünkü ortalama zekaya sahip her bireyin bu tespiti yapabileceğini düşünüyorum.Aynı düşüncede değilseniz ceza verebilirsiniz tabi.
Tamam da benim demek istediğim senin tespitin başka üyeye hakaret olarak gelir,adama dokunur o zaman napıcaz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt