Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 120 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 19)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
realist değerlendirmek gerekirse cüneyt tanman galatasarayda sorumluluğu kaldıramadı,bana kalırsa hamza hoca ve dursun özbekte şuan galatasarayı kaldıracak kalibrede değil,bakalım neler olacak

2GOY5Ik8.jpeg
2ce33eae07ab256e28cc03369444ef79.jpg

M.Lopeze salayanlar gitsin golf izlesinler vallahi gerçiği eminim ki hiç birisi tek 90 dk lık macını bile izlememiştir adamın son yılda... Hata son 10 yılda.
Juventus ile oynadıkları ve kazandıkları macı bulun ve izleyin adamı nasıl juveyı yıpratığını.

adam her sene takım değiştiren istikrarsız,disiplinsiz bir oyuncu. Osvaldo boşta. Maxi yerine bin defa tercih ederim.

Tilki gibi oguz altay var, bu sene yönetimle arasi cok iyi. Ara sira haber sizdiriyor.

Robben gibi sansasyonel bir isimle bi baglantimiz olsa azicikta olsa citlatirdi bence hava basmak icin.

Bu Tüzemen cok pis salliyor ama hakkini vereyim Cüneyt hakkinda güzel konusmus

Levent Tüzemen: Cüneyt Tanman yönetim kurulundan da istifa etmelidir. Yönetim kurulu konuşmalarını sızdırmayacağına kim güvence verebilir ?

Maxi Lopez ^^ 13 yılda 9 takım değiştirmiş. Yılmaz Vuralın futbolcu versiyonu gibi.

Hiç izlemedim 90 dk açıkcası. İzleyenler aydınlatırsa sevinirim.

adam her sene takım değiştiren istikrarsız,disiplinsiz bir oyuncu. Osvaldo boşta. Maxi yerine bin defa tercih ederim.

Osvaldoyu bende tecih ederdimde oda istikrarlı değil yani okadar.
Lopez geçen sezon iyi geçerdi bence. Golcü değil ama takım oyununda muthiş istasyon görevi olacak seviyede.
Ceza sahasında fırsatcı golcülüğü var arada sırada tabiki yinede ama dediğim gibi daha çok takım oyununda faydalı olacak isim olur.
Önde topu alır rakibe göstermez topu ve sonra yönlendirir topu sneijdere bilmem poldiye.
Bu top tutma srununu ne burak ile nede umut ile çöze bildik.
Çok iyi değil ama kötüde değil maxi. Faydalı olur bence takıma ama sensasyonel olmaz tabiki. Elmander gibi daha çok takım oyuncusu

maxi lopeze kilosuyla sallayanlara gelsin...

sporcular özellikle futbolcular bir anda kilo alıp verebiliyor sorun olmaz...

wesley de alıp veriyor ama sezon içinde fit oluyor sıkıntı olmuyor....

ama maxiyi istermiyim tabii ki hayır !

attachment.php

Son düzenleme:
Lopez asla gelmez canınızı sıkmayın !!ben yine bizi sevindirecek bir oyuncu geleceğine eminim !!eğer bu kadar büyük bir maddi sıkıntı olsa çıkarsın taraftarının karşısına biz bittik bu sene bizden transfer beklemeyin dersin bu kadar kolay bu iş en son başkan dedi gs tv de yıldız gelecek dedi !! bu kadar iletişim sorunu yaşayan taraftarı sakinleştirecek açıklama yapmasını bilemeyen bir yönetim görmedim !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt