Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 19)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
maxi lopeze sallayanlara gelsin...

sporcular özellikle futbolcular bir anda kilo alıp verebiliyor sorun olmaz...

attachment.php
Antalya etoo yu alacak sen lopeze razıysan Galatasaraylı olman mümkün değil !! ister kız ister bana bağır !!! bide verdiğin örneğe bak hepimizin göz bebeği bir adamı aşağılayarak lopezle kıyaslıyorsun !!!

Antalya etoo yu alacak sen lopeze razıysan Galatasaraylı olman mümkün değil !! ister kız ister bana bağır !!! bide verdiğin örneğe bak hepimizin göz bebeği bir adamı aşağılayarak lopezle kıyaslıyorsun !!!

neler diyosun cevat abi allah aşkına ne aşağılaması? beni tanımıyomusun bu kadar zamandır forumda Galatasaraylılığımı sorguluyosun?

benim demek istediğim kilo sorun olmaz kilo yüzünden adama sallamayın diyorum bakın Wesley de alıp verebiliyor..

şuan da kilolu 2 hafta sonra fit olacak gene...

bunu diyorum

neler diyosun cevat abi allah aşkına ne aşağılaması? beni tanımıyomusun bu kadar zamandır forumda Galatasaraylılığımı sorguluyosun?

benim demek istediğim kilo sorun olmaz kilo yüzünden adama sallamayın diyorum bakın Wesley de alıp verebiliyor..

şuan da kilolu 2 hafta sonra fit olacak gene...

bunu diyorum
kusura bakma sana darıldım yunus !! nasıl Lopez gibi italyanın kıytırık takımında oynayan bir çuvalı bize layık görürsün !! fenevin forveti sow fernandao rvp iken bunu nasıl kabul edebilirsin çok şaşırdım ve üzüldüm yorumuna

kusura bakma sana darıldım yunus !! nasıl Lopez gibi italyanın kıytırık takımında oynayan bir çuvalı bize layık görürsün !! fenevin forveti sow fernandao rvp iken bunu nasıl kabul edebilirsin çok şaşırdım ve üzüldüm yorumuna

layık görmek değil mesele adama sallayacaksanız kilosundan sallamayın diyorum yani bu tarz sporcular bir anda göbek yapıp bir anda fit olabiliyor diyorum...

milllet göbekli resmini paylaşıp dalga geçiyor o yüzden dedim..

yoksa ister misin diye sor bende istemem 31 yaşındaki adamı...

Pandev iyi adamdı yahu bize bitik hali geldi o başka.Maxi Lopez pes 5de barca kadrosundaydı hayatındaki tek başarısı o sanırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt