Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 19)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ah güzel kardeşim ah şimdi sen o güzel aklınla herkesi galip geldin değil mi vaay anasını seyiciler dememizi mi bekliyorsun komedisin farkında değilsin sneijder tarzı oyuncular fiziği önemli değildir(kaslı vs yapıya sahip olmaları onların hareketlerini bile kısıtlar((tabi bu demek değil ki olcan gibi g.t göbek yapsınlar) dünyada sneijderle karşılaştırabileceğin öncesi ve sonrası topçular genelde bu tarz oyunculardır ama maxi lopez oynadığı yer itibariyle böyle bir hakka sahip değildir anladın mi güzel kardeşim böyle artist yorumlara hiç gerek yok anladın mı ?

aynı görüşte olmayabilirsiin ama öncelikle konuşmalarına dikkat et..bu kadar saygısızca konusmaya hakkın yok..ben senin şahsına bişe mi dedim?? düzgünce tartışıyoruz burda ben sadece örnek verdim kilo konusunda...olcanın göbeğinin gitmemesi onun çalışmadığını gösterir...sneijder düşmanı falan değilim kiloya çok takılmayın diyorum futbolculuğunu eleştirin diyorum...artist yorum yaptıgım falan da yok ayrıca...ama tekrar ediyorum konuşmalarını düzelt ben sana saygısızlık yapmadım..

Ali Naci Küçük: Bugüne kadar yapılan transfer görüşmelerinde Dursun Özbek ve kardeşi Mehmet Ö'in payı var. Zaten Tanman yapmıyordu transferi
Ali Naci Küçük: Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek ve Cenk Ergün bu akşam kampa gelip transferi konuşacaklar. Başkanın gelmesi net değil.
Ali Küçük:Galatasaray yönetiminin vaktini alan asıl sorun Melo'nun kalıp kalmayacağı. Galatasaray'da kazandığının altına Inter'e gitti bence

Arkadaş sadece biri değil ki hepsi birbirinden beter.Takım takımlıktan çıktı sirke çevirdiler. :S :mad:

Savunma için S. Aziz,
Melo giderse Flamini,
Tatlı rekabet için ise Niasse gelir en fazla, başka hayallere kapılmayın derim,çapları bu kadar bizimkilerin.

avukat hakan boş konuşmuşsun farkında değilsin saçmalamışsın hatta ben diyorum ki sneijder kiloyu belli yere kadar verebilir ama o tarz bir futbolcunun aşırı fit olması kaslı olması gerekmez aklı yeter onların bir kere sneijderi yermiş orda anlamamışsın herkes salak bir akıllı sensin zaten itiraz edenler buyüzden itiraz ediyor

Hala boş konuşup aklınca hakaret etmeye çalışıyorsun. Kendi zekanla ilgili yorum yapmak istiyorsan özgürsün ama forumun geri kalanını bunun içine katma lütfen.

aynı görüşte olmayabilirsiin ama öncelikle konuşmalarına dikkat et..bu kadar saygısızca konusmaya hakkın yok..ben senin şahsına bişe mi dedim?? düzgünce tartışıyoruz burda ben sadece örnek verdim kilo konusunda...olcanın göbeğinin gitmemesi onun çalışmadığını gösterir...sneijder düşmanı falan değilim kiloya çok takılmayın diyorum futbolculuğunu eleştirin diyorum...artist yorum yaptıgım falan da yok ayrıca...ama tekrar ediyorum konuşmalarını düzelt ben sana saygısızlık yapmadım..
saygısızlık yapmadım normal tartışıyoruz şurda sen orda"maxi lopeze kilosuyla sallayanlara gelsin..." dersen ve sneijder gibi gözbebeğimizi saçma sapan bir futbolcuyla kıyaslarsan az bile demişim kaldı ki bir şeyde demedim sadece mantıklı değilsin diyorum farkına var diyorum varmazsanda kendi bileceğin iş!

ebbd10691270f9d937abf9e1dadfb822.jpg

Zaman gazetesi sinan Bolat yerine cris in resmi koymuş :D

t★p★t★p★

saygısızlık yapmadım normal tartışıyoruz şurda sen orda"maxi lopeze kilosuyla sallayanlara gelsin..." dersen ve sneijder gibi gözbebeğimizi saçma sapan bir futbolcuyla kıyaslarsan az bile demişim kaldı ki bir şeyde demedim sadece mantıklı değilsin diyorum farkına var diyorum varmazsanda kendi bileceğin iş!

birincisi kendinden yaşça büyük birine "anladın mı canım kardeşim" tarzı konuşmalar saygısızlık değilmi sana göre??

ikincisi ben maxi lopez gelsin mi demişim?

üçüncüsü nerede kıyas yapmışım göster?

sadece adamı bende istemiyorum ama kilo yüzünden sallamayn dedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt