Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 453 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 19)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Avcı' nın ortalamanın üzerinde bir zekaya sahip olduğunu zannediyorum. ''Büyük'' lerden BJK a daha uygun bir yapısı var, istediği ortam sağlanırsa bizde de başarılı olmasını çok muhtemel görüyorum. FB de olmaz, kendisi de bunun farkındadır...

Milli takım da ömürlük sözleşmeyi hakediyor aslında.

Kalitesini belli etti.
85lik Luce ile günü kurtarmaya çalışıyoruz rezillik

Hocam cocuktan ötürü kisa cevap yazabildim. Inan benim de gozlerim doldu. Boyle bir yetenegin 33 yasinda Katar'a gelmesi uzuntu verici. Turkiye de doyamamistik izlemeye, Fransaya gitti diye uzuluyorduk ayagimiza geldi. Cok sevmeme ragmen Son donemlerinde performansi oldukca düşmüştü. Bugun antrenmana en son katilan oyuncu oldu. Tum gozler onu takip ediyordu. O kisa boyuna ragmen bu kadar karizmatik bu kadar asil olmayi nasil basariyor anlamak guc. Ayni zamanda cok sempatik . Kosarken kenara bakip bir kac Galatasaray taraftarina gülümsüyordu. Oglum sansli kismet olursa canli gozlerle bir cok kez bu klas oyuncuyu izleme sansi olacak.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Transfer bekliyoruz da kaliteli adam bulmak kolay değil bu piyasada maliyet olarak.

Scout transferi de daha riskli oluyor kalite anlamında işte. Sonra niye aldık bunu onu diye küfür ediyoruz.

bence sorun cenk ergün'ün sportif direktör konumundan alınmasında.. transferlerde kitlendik gene... hangi malı getirdiler oraya acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt