Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 454 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 19)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abdullah Avcı methiyelerine hasta oluyorum şu forumda...
Emekli oyuncularla türkiye ligi kalitesizliğinden faydalanan bir asalak futbolu göklere çıkarmanın anlamı yok.
İlk yarı maçlarının yarısını ite kaka sonradan hatta son dakikalarda bulduğu gollerle kazanan
Hakem tarafından asla doğranmamış ve doğrnmayan...
Diğer şampiyonluk adaylarının rekabetinden kendisine olumlu pay çıkarmış.
İKİ CEPHEYİ AYNI ANDA GÖTÜREMEMİŞ Kİ BU ADAMIN ELİNDEKİ KADRODAN KÖTÜLERİYLE HEM AVRUPADA HEM TÜRKİYEDE OYNADIĞIMIZ BAYAĞA SEZON VAR
BELEDİYE VE SİYASETİN TÜM NİMETLERİNDEN FAYDALANABİLEN
MİSYONU FUTBOLA DEĞER KATMAK YERİNE VETERANLARIN İKİNCİ BAHARINA SIĞINIP HER SENE BÜYÜMEK ADINA DAHA DA KÖTÜYE GİDEN BİR TAKIM

BUGÜN GALATASARAY BU TARAFTAR KİTLESİ VE BU BAŞARI BEKLENTİSİ İLE FUTBOLDA YARIŞMACI OLMAK ZORUNDA İKEN BAŞAKŞEHİR ÇOK DAHA BAŞKA ŞEYLER BAŞARABİLİRDİ, BU KİMİN EGOSU VE NEREYE GİDİYOR GÖRMEK LAZIM TÜM YANLIŞLARA YENİ BİR YANLIŞ KATIYORLAR

BUNUN ADI BAŞARI DEĞİL SİDİK YARIŞI

Ondan önceki sezon da Cenk vardi yani basimizda o kadar para harcayip neredeyse hic verim alamadigimiz oyunculari satin alirken.

Öyle sihirli bir degnek ile transfer de birden basari gelmedi yani.
yetkisi yoktu o zamanlar o kadar..
mehmet özbek döndürüyordu çarkı birde video izleyen ergen bi velet vardi hangisinin oğluysa artık.. rezil bir dönemdi o

Keramet Cenk de degildi acikcasi. O da net bir sekilde menajerlerin önerilerini degerlendiriyordu transferler de.

-de bitişik olmalı Can. Bu hatayı hep yaptığın için artık uyarmak istedim. Yurtdışında yaşayan biri olarak Türkçemize gösterdiğin özeni takdir ediyorum, gücenmeni gerektirecek bir şey değil, dikkate alırsan memnun olurum...

-de bitişik olmalı Can. Bu hatayı hep yaptığın için artık uyarmak istedim. Yurtdışında yaşayan biri olarak Türkçemize gösterdiğin özeni takdir ediyorum, gücenmeni gerektirecek bir şey değil, dikkate alırsan memnun olurum...

Tamam sagol, yok gücenmem. Sonucta bir hata yapiyorsam dogrusunu ögrenmek veya dogrusu gösterilmesi gücüme gitmez. :hat:

Para yok olayini kim soyluyor yahu? Galatasaray takimi eger simdi devre arasi paraya kiyip kadroyu tamamlamazsa sezon basinda harcadigin parada bi ise yaramayacak... FT para harcamak istesin ope ope harcayacaklar. Tum olay FT de bitiyor bence

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sorun para değil mayıs ayındaki hesap kitap işi , yine zarar açıklarsak kulüp mali olarak ciddi sıkıntıya girecek.Hisselerin yasal olarak tabii olduğu süreç hakkında geçtiğimiz haftalarda birkaç açıklama yapılmıştı , kayyum falan değil ama çetrefilli bir süreç.

Borsacı arkadaşlar anlatsın

iPhone3GS cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Su Anadolu takimlarinin büyüklerin eskilerinin pesinde kosmalarina bayiliyorum.

Yeter ki yeni birseyler denemeyin, ligimizi taniyan eski "yildizlari" toplayin durun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt