Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu transfer dönemi başladiğindan beri İrfan da İrfan olmuyor işte olacağı varsa da bu saatten sonra 2,3 maç gitti zaten..

Madem İrfan'ı kovalıyorsunuz neden birisiyle anlasip kösede bekletmiyorsunuz?

Şimdi o oyuncu gelecek form tutması, alışması vs. derken 3,4 maç gidecek zaten.

Olan bizlere, kaybedilen puanlara olacak.

Bu yönetim geldiğinden beri bu konuda akıllanmadı BIKTIM!

Uğur Karakullukçu dün irfanı alacak GS diyordu. Mesut transferine karşılık zorluk çıkarmayacak, başakşehir felan bir şeyler zirvaliyordu.

Bu hıyarlar maaş açıklamıyordu ki. Noldu da şimdi maas aciklamaya çalışıyorlar. Bu işte alenen siz istediğinizi yapın biz bir kılıfına uydurup gidiyoruz buna da kimse dur demiyor demenin ilani
Bunların alayı yalan dolan sosaya da güya 1.5 veriyoruz diyorlar sosa ve trabzona yakın olan zeki uzundurukan sosa 3.8 alıyor dedi iki katını hatta daha fazlasını düşüneceksin ne diyorsa bunlar sorgulayan eden hesap soran da yok zaten tff medya hepsi uşağı bunların Allah cezasını verir inş sezon sonu ağlarlar

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yıllardır Avrupadan öyle veya böyle futbolu takip ederim. Almanya da Bayern hariç onlarda kahpe statüsünde tabi birbirini aşağıya çekme yarışında olan kulüp görmedim. İngiltere,İtalya,İspanya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt