Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim ilk önceliğimiz bu algıcı,beceriksiz ve art niyetli yönetimden bir an önce kurtulmak olmalı.
Hayatım boyunca koskoca Galatasaray 'ın kadro kalitesinde,transfer dönemlerinde bu derece aciz kaldığını hatırlamıyorum. Adamların tek derdi millet pazarlıkta görsün,denedik ama bakın olmadı demek. Armaya bir gram yakışmıyorsunuz. Üç ay daha size sabretmek zorunda olmak acı verici,zulüm gibi.

İrfan Can transferi bizim için elzem diye düşünüyorum. Bu kadar transfer muhabbetleri ayyuka çıkmişken bu kahpeler alırsa çok sıkıntı olur. Tabi gaza gelipte uçuk maliyetlere çıkmamalıyız. Öyle görünüyor ki bu iş İrfan Can da bitecek.

irfan can Fenerli ama omurgası olan bi adamda bu saatten sonra gitmez oraya

Onyekuruyu almışsın
Halil’i almışsın
Mohamed i al

Bursa’dan İsmail i al sağ beke ,
yedek kaleci olarakta ataberk i al
Ali Akman’ı al

Stopere bir sürü genç yerli stoper var rotasyon için al (Fatih,Furkan,Mert vs.)

Orta saha piyasada yerli yoksa yabancı al kardeşim sağ beke yerli koy bu kadar basit neden İrfan peşinde koşuyorsunuz ki alamayacaksanız , o paraya zaten bir ton genç orta saha bulursun

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Anadolu takımlarının hiçbirine oyuncu vermiceksin zamanında Eskişehir Alper olayındada yaptı aynısını bize bu karaktersiz kulüplerle iş birliği yapmıcaksın biz veriyoruz oyuncuları bedavaya istediğimizde götleri oynuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt