Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1-selçuğu yollayıp olcanı takımda tutmak?
2-selçuğu yollayıp korayı takımda tutmak?
3-selçuğu yollayıp kadrodaki 1 emreyi 2 kere saymak?
4-selçuğu yollayıp ceyhun gülselamdan hallice tolga ciğerciyi almak?

????

Selcukla Korayin alakasi ney ? birisi orta saha digeri stoper
emreyi iki kere mi saydim :D
Tolgayi ben begeniyorum. Sakatliklardan cok cekti

CXoxsCmWwAAsy9n.png

Haha ulan ne adam bunlar ya
:D

Selcukla Korayin alakasi ney ? birisi orta saha digeri stoper
emreyi iki kere mi saydim :D
Tolgayi ben begeniyorum. Sakatliklardan cok cekti

kanka problem 14 yerli oyuncu doldurmak değilki sen sadece doldurmuşsun kalite yükselmemişki
senin yazdığın şöyle bişey olmuş
1-batuhan
2-ümit kurt
3-ziya erdal
4-burhan
5-sezgin coşkun
6-serdar özkan
7-güray vural
8-merter yüce

10 yerli zaten bulursun ama kaliteli yerli yok gibi bişey zaten şu dönemde gidip en faazla s.aziz,emre taşdemir,ekici,eren derdiyok gibi adamları alabiliriz

selçuğu yollayıp tolga ciğerciyi almak seni ileri götürmez aksine gerilersin onu anlatmağa(bülent uygun diliyle) çalışıyoruz

kanka problem 14 yerli oyuncu doldurmak değilki sen sadece doldurmuşsun kalite yükselmemişki
senin yazdığın şöyle bişey olmuş
1-batuhan
2-ümit kurt
3-ziya erdal
4-burhan
5-sezgin coşkun
6-serdar özkan
7-güray vural
8-merter yüce

10 yerli zaten bulursun ama kaliteli yerli yok gibi bişey zaten şu dönemde gidip en faazla s.aziz,emre taşdemir,ekici,eren derdiyok gibi adamları alabiliriz

selçuğu yollayıp tolga ciğerciyi almak seni ileri götürmez aksine gerilersin onu anlatmağa(bülent uygun diliyle) çalışıyoruz

bi hayli yükseldi.

Selcuk - Mehmet Ekici

Tarik /Sabri - Koray

Semih- Kaan

Umut - Muhammet

Jem/Birlo - Tolga

sol bekte backup yok - Emre Tasdemir.

Bu oyuncularin cogu er yada gec zaten Milli takimin bankolari olacak (Kaan,Emre,Muhammet hele ) . Ekici zaten kadronun damia ilk 23 de olacak, hatta ilk 11ine girebilir-

bi hayli yükseldi.

Selcuk - Mehmet Ekici

Tarik /Sabri - Koray

Semih- Kaan

Umut - Muhammet

Jem/Birlo - Tolga

sol bekte backup yok - Emre Tasdemir.

Bu oyuncularin cogu er yada gec zaten Milli takimin bankolari olacak (Kaan,Emre,Muhammet hele ) . Ekici zaten kadronun damia ilk 23 de olacak, hatta ilk 11ine girebilir-

bu yetmezki bize onu diyorum ben

yoksa zaten herhangi bi sağbek al tarıkla sabriden iyidir,ben sana halısahada oynattığım adamı getiriyim o bile daha iyi oynar bunlardan

olcanı takımda tutup emre taşdemiri almışsın anket yapalım carole-olcan rotasyonumu derler yoksa olcan-emre mi sonuç açık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt