Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu yetmezki bize onu diyorum ben

yoksa zaten herhangi bi sağbek al tarıkla sabriden iyidir,ben sana halısahada oynattığım adamı getiriyim o bile daha iyi oynar bunlardan

olcanı takımda tutup emre taşdemiri almışsın anket yapalım carole-olcan rotasyonumu derler yoksa olcan-emre mi sonuç açık

tabi bende Nuri Sahin, Hakan Calhanoglu, Arda Turan, Ilkayi, Bilal Basacikogluyu, Ömer Topragi isterim. (maliyetleri 150 mio rahatlikla olur ama )

Ben daima 4-5 tane kanat oyuncusunun olmasini gerektigini düsünen birisiyim

Poldi
Tannane
Edmilson
Yasin
Olcan
Kerim

Hadi Olcani yolla yinede 5 kalir. Bu MINIMUM olmasi gereken birsey.

Son düzenleme:
tabi bende Nuri Sahin, Hakan Calhanoglu, Arda Turan, Ilkayi, Bilal Basacikogluyu, Ömer Topragi isterim. (maliyetleri 150 mio rahatlikla olur ama )

Ben daima 4-5 tane kanat oyuncusunun olmasini gerektigini düsünen birisiyim

Poldi
Tannane
Edmilson
Yasin
Olcan
Kerim

Hadi Olcani yolla yinede 5 kalir. Bu MINIMUM olmasi gereken birsey.

olcan kanat oynayamaz artık
hakan baltanın solbek oynayamayacağı gibi

Takımda Selçuk-Hakan-Sinan-Cenk-Bilal yerli olarak kalsın Emre Can Coşkun altyapıdan(şuan kiralık full oynuyor) yerli hamle olarak eren albayrak,vedat muriqi,cengiz ünder gibi isimler ile 8-10 oyuncu genç ağırlıklı yerli oyuncular olsun.Sneijder-Podolski-Muslera-Carole-Chedjou-Denayer-Grosskreutz-Donk bunların üzerine sağ bek forvet ve kanat mevkilerine 3 yabancı ile 11 oluyor.Jose-Bruma ve genç bir ön libero daha al 14 yabancı mis gibi kadro

Yazın saçma sapan transferler yapmasak çok rahat alırdık

Bugünde çok farklı bir konumda olurduk

Gerçi bizim taraftarlar yine istemezdi

Koskoca kulüp bitik Eto'o ya mı kaldı felan diye twitterda kampanya başlatırlardı
Gomezi istediğimizde herkes sövüyor du malum eto

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt