Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 374 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
karakullukçu benim gibi düşünüyor

denizli 4-2-3-1 forvet arkası sneijder oynatmayacak 2. yarı

orta sahaya direnç gelmesi için 4-3-wesley-podolski-transfer gibi oynayacağız çoğu maç

orta üçlü selçuk donk transfer gibi olacak imiş

böylece burak evladı küsmeye başlayınca podolski yerine 11e atacak

Bence de mantıklı bir hamle olur ama büyük ihtimal Denizli 30 yaşındaki Debuchy düşünmemiştir bile. Linnes yada buna benzer genç oyuncu alacaklar büyük ihtimal.

O değilde Remy hamlesi olsa harika olur ama sanmıyorum.
Galiba (sallama haberi degilse) Linnes geliyormus sagbeke, simdi de nereden geldi bu haber bilmiyorum ama arastiriyorum, Remy de geliyormus guya bunlarin dediklerine gore. :D

ya Lawal alacagimiza Ligue 2'den kaliteli yetenek bulamaz mi bizim ultramuazzam Scout ekibi?

Carole nasil bulunduysa böyle bir oyuncu bulmak çok mu zor

Fransa futbol yeteneklerin ülkesi
Ya ben bunu hep savundum alayini gondersinler ligue 2, norvec, finlandiya gibi ulkelerden atletik yapili afrika kokenli 300 bine 18 yasinda gencleri toplayip gelsinler bunu hep istedim ama yapabilecek adama bakiyorum utkucan puhah kendi ligindeki adamlari analiz edemeyen bir adam bu.
Bu yonetimle bu scoutla olmaz

galatasarayımızın ryan donk'tan sonraki transferi.

oyuncunun birkaç gün içerisinde antalya'ya getirilmesi bekleniyor.

böylece takımın geri dörtlüsü de şekillenmiş oldu: "linnes - chedjou - denayer(balta) - carole" *

Şeref Aydın da ekşide bu yazıyı yazdığına göre H.O diyebilir miyiz?Yine de imzalar atılmadan emin olamayız ama sanki oldu bu iş.

Ya ben bunu hep savundum alayini gondersinler ligue 2, norvec, finlandiya gibi ulkelerden atletik yapili afrika kokenli 300 bine 18 yasinda gencleri toplayip gelsinler bunu hep istedim ama yapabilecek adama bakiyorum utkucan puhah kendi ligindeki adamlari analiz edemeyen bir adam bu.
Bu yonetimle bu scoutla olmaz

İşte bu yönetim bu scout sistemi olmayan takım için Lawal bence iyidir.

sokacam yapacakları işe Linnes'i bile 1 haftada alabiliyorlar sonra neymiş kanat forvet alacaklarmış bok alacaklar bunlar hiçbirşey yapamaz

--------------Remy----------------
Poldi-------Wesley------Carrillo
-------Selçuk----Donk-----------
Carole---Denayer--Ched--Linnes
-----------Nando----------------

Fena olmaz aslında:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt