Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 375 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya ben bunu hep savundum alayini gondersinler ligue 2, norvec, finlandiya gibi ulkelerden atletik yapili afrika kokenli 300 bine 18 yasinda gencleri toplayip gelsinler bunu hep istedim ama yapabilecek adama bakiyorum utkucan puhah kendi ligindeki adamlari analiz edemeyen bir adam bu.
Bu yonetimle bu scoutla olmaz

Elin Osmanlisporu bile Ndiaye gibi topçular bulabiliyor, biz böyle topçular bulamiyoruz

Bursa geçen sezon aldigi Bakambu bu sezon Ispanyanin en iyi forvetlerinden birisi

Chelsea'nin yaptigi gibi bizde bu tarz oyuncu alip onlari egitecek kulüplere kiralayabiliriz.

Hazir oldugu an'da ya A takima getiririz ya da yüksek fiyata satariz. Win-win situation

Yapan yok iste

Asporda Uğur Karakullukçu Denizli bir tane daha dmc istiyor diyor?

3'lü orta saha görüyorum ufukta...

Ama Sneijder ne olacak?

Bence Orta saha icin bi adam daha dusunmesi gayet dogal, belki Donk u genelde stoper oynatabilir veya tatli rekabet ugruna orta sahayi daha saglama alabilir, sonucta takimda rekabet de yok o yuzden yedek kulubesi cop.

Miguel Veloso, Song veya baska bir orta sahada olabilir. Takimin orta sahasi Tank gibi olur.

Asporda Uğur Karakullukçu Denizli bir tane daha dmc istiyor diyor?

3'lü orta saha görüyorum ufukta...

Ama Sneijder ne olacak?

Denizli kendi bacağına sıkmaz , rotasyon için istiyor

Bilal forvet arkası
Emre mevkisi yok ama defansif değil
Jem zaten gidici
Jose defansı yok esas yeri kanat

Donk veya Selçuk es kaza 1 ay gitse pamuk şeker gibi dağılır defansif ortasaha şart. O yüzden herkes Lawal Lawal dedi ama

https://www.youtube.com/watch?v=LvM3X2RX1dQ

Harmeet Singh Norveç basını yazmış , sözleşmesi bitiyormuş bizimkiler istemişler belli olmaz gelir belki yerli medyada haberi çıkmadı.

Carole'nin de çıkmamıştı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt