Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 219 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peki bazı yanlışları en başından söylemek daha doğru olmaz mı, yarıştan kopup iş işten geçtikten sonra dert yanmak, eleştirmenin kime ne faydası olacak?

Neresinden bakarsan bak kulüp feci şekilde berbat yönetiliyor. Transfer sezonu başlayıp kısa sürede 2 forvet oyuncusu almadıkları için eleştirileri sonuna kadar hak ediyorlar. İlk devre bu takımın forveti olmadığını herkes biliyorken çalışmalarımızı yaptık diyen yöneticiler hala oyuncu almadılarsa her türlü eleştiriyi yapacaksın. Serdar olayı son dakika gelişmesine rağmen defansa oyuncu alınmışken forvet sorunu aylardır devam ederken neden hala ses yok.

Ben sakin olunmasi taraftariyim , bir tane ileri uc elemani mutlaka alinir ocak sonuna kadar , o alininca da toplam kadro degeri gayet yuksek bir takimiz

Mutlaka hem serdar hem garry eksilmesi guc kaybettirir ama ligde alip goturecek bir takim yok

Ben umutluyum cunku bu filmi ard arda bruma ve ndiaye satildiginda da gormustum , sezonu sampiyon noktaladik , hem de suankilerden fazla fb de yaristaydi

O mevzuyu donka baglayip durdular , bu sene de ilk devre ozan bir surprizdi , belki ikinci yarida da cikar biri veya alinir biri .

Kisaca , sakin olalim

Adamlar 6 ayda gidip fosil Demba Ba ile anlaşmışlar . Akılları sıra oyuncu bakıyorlar , olmazsa Demba Ba gelecek . Sizin planınızı , programınızı , yalanınızı s...

İnşallah Fernando 'yu PSG 'ye satıp adam akıllı bir orta saha alırız
*Nagatomo ve Emre dönene kadar şu sistemle oynayalım

44416.jpg

Ben sakin olunmasi taraftariyim , bir tane ileri uc elemani mutlaka alinir ocak sonuna kadar , o alininca da toplam kadro degeri gayet yuksek bir takimiz

Mutlaka hem serdar hem garry eksilmesi guc kaybettirir ama ligde alip goturecek bir takim yok

Ben umutluyum cunku bu filmi ard arda bruma ve ndiaye satildiginda da gormustum , sezonu sampiyon noktaladik , hem de suankilerden fazla fb de yaristaydi

O mevzuyu donka baglayip durdular , bu sene de ilk devre ozan bir surprizdi , belki ikinci yarida da cikar biri veya alinir biri .

Kisaca , sakin olalim

Tabiki sakin kalalım Sinan, ben de kazan kaldıralım kulübü basalım demiyorum. Ama ortada yanlış ya da hatalı şeyler varsa bunu da söylemek lazım. Yani doğru şekilde yapılan eleştiri zarar değil fazlasıyla katkı sağlar. Umutlu olman güzel tabiki sonu güzel biten filmi görmüşsün evet bizlerde gördük ama sonu kötü biten filmlerde oldu bu kulüpte. Takımın eksikleri ortada, günü kurtarmak yalan söyleyen yöneticinin yalanı transfer sezonu başlayınca ortaya çıktı bunu da söylemek lazım ama. Şu an takıma elzem olan 2 tane kaliteli forvet. Ortada 1 tane bile forvet oyuncusu yokken birde Serdar polemiği çıkardılar. Terim'in arkasına saklanıp milleti oyalamaktan ve başarıya ortak olmaktan başka ne yapıyorlar.

Biz de ilk defa transfer dönemi geçirmiyoruz, kulübümüzü de yönetenleri de iyi biliyoruz. Umarım sonu yine güzel biter çünkü bizim istediğimiz sezon sonu şampiyonluk ve şampiyonlar ligi. Ama bunların olması içinde herkesin dile getirdiği eksikleri halletmeleri lazım yoksa sıkıntı olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt