Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tetteh te 21 yaşında fiziği gayet iyi.İlginç olan 193 lük boyuna karşın bilekleri iyi ve hızlı bir oyuncu.Bence maliyeti uygunsa alınması yerinde olur.Tetteh ve Marcao direk 11 için alınmıyor.Alan forvete gelir defansada tecrübeli mangala tarzı bir adam kiralanacak.Bu 4lü ile orta sahayada uygun bir adam alınırsa işler bizim için yoluna girer.

Son düzenleme:
Emrah'ın soyadı admin mi oldu? :asd:

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet neyse onun anlatmasina gerek yok tam bir kaos burudu forumu beni kripto kus ilan eden mi dersin burasi antu oldu diyen mi dersin Terim'in komisyoncu olduguna emin olanlar mi dersin tam bir sirkti.

Baslik kilitlenip cope atildi hatta silinmis bile olabilir. Anketten kuslar belirlenip tasfiye edildiler. Eski nobet kitlendi yeni nobet acildi.

Kutlu bir geceydi.

@scoutcheff: Tetteh pivot forvet oynuyor. Yani santrafor. Tam bir yaratıcı hücum oyuncusu. Orta açın vururum ben tarzında değil,geriye gelip alan boş alan yaratıyor ve uzun boyuna rağmen bileklerine çok hakim. Bi forvete göre çalım yeteğeni var. Güçlü bir oyuncu.

Bitirici

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Evet neyse onun anlatmasina gerek yok tam bir kaos burudu forumu beni kripto kus ilan eden mi dersin burasi antu oldu diyen mi dersin Terim'in komisyoncu olduguna emin olanlar mi dersin tam bir sirkti.

Baslik kilitlenip cope atildi hatta silinmis bile olabilir. Anketten kuslar belirlenip tasfiye edildiler. Eski nobet kitlendi yeni nobet acildi.

Kutlu bir geceydi.
Hamza tek başına ortalığı güzel karıştırdın tebrikler gerçekten. Atılan renkdaşlarım merak etmesin ben haklarını savunuyorum.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt