Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Yusuf Ciftci

Renktas, Habib Diallo hakkinda bir mention yapmissin.

Isi biliyoruz, birazcik fransanin 2ci ligini izlersen bulursun zaten bir suru futbolcu.

Habib cikip oynadi, sirada Niene var.

@scoutcheff: Tetteh pivot forvet oynuyor. Yani santrafor. Tam bir yaratıcı hücum oyuncusu. Orta açın vururum ben tarzında değil,geriye gelip alan boş alan yaratıyor ve uzun boyuna rağmen bileklerine çok hakim. Bi forvete göre çalım yeteğeni var. Güçlü bir oyuncu.

Bitirici

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yıllardır yazıyorum : Adı Tetteh olmuş, Bayo olmuş, X olmuş, farketmez.. Onemli olan 20 li yaşlarda, basarıya aç, genç, fiziği güçlü, potansiyelli oyuncu olması.. Bu anlayış ve vizyon ile gelecek her oyuncuyu heyecanla bekliyorum.

Beyler tetteh bu arada Belçika kökenli haberiniz olsun. Eğer doğru hoca,doğru işler yaparsa bizde olurmu bilmem iyi satışı olur

Acı yemek ibs ve gastritimi imi tetikliyormuş, acı yemeden yaşama fikri çok saçma bu vesileyle nöbetçileri selamlarım.

acinin bazisi sindirim sisteminin basinda vasfini kaybeder , mesela en belirgin ornegi sushi yanindaki wasabidir , o yuzden de kimse wasabi yuzunden bagirsak sorunu yasamaz

fakat pul biber gibi sindirim dongusunun baslarinda yok edilemeyen cinsi acilar , ilerleyen kademelerde de emilerek bahsettigin huzursuz bagirsak sendromu gibi rahatsizliklara sebep olabiliyor ..

bu tip seyler bir hastaliktan ziyade rahatsizlik diye degerlendirilebilir ...

Serdar Araplar mı görüşüyor,alacaklarına karşılık bonservisini almaya mı çalışıyor,yönetim Serdar'a borcumuz yok diye açıklama da yapmadı

Bu Tetteh gerçekten ilginç bir arkadaşa benziyor herif 1.93 boyuna rağmen bildiğin hızlı yav üstelik o cüssesine bakarsak hiç beklenmeyecek kadar yetenekli topla ilişkisi bayağı iyi ...

Eğer Serdar Aziz 'i araplara 5 mil.€ civarlarında satabilirsek başka başka transferler de yapabileceğimizi düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt